Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Enerjinin Geleceği Smart Future Expo'da Masaya Yatırılacak
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Enerjinin Geleceği Smart Future Expo'da Masaya Yatırılacak

Enerjinin Geleceği Smart Future Expo'da Masaya Yatırılacak
“Enerjinin Geleceği” Bülent ŞEN’in moderatörlüğünde Smart Future Expo'da konuşulacak.
16.11.2018 / 07:26

Enerjimagazin-Türkiye'nin en kapsamlı teknoloji etkinliği olma amacıyla düzenlenen Smart Future Expo Akıllı Teknolojiler Zirve ve Sergisi İstanbul Kongre Merkezi'nde başladı.


İki gün sürecek Smart Future Expo, ana konuşmacıları Samuel Linares, Suat Sağıroğlu, Prof. Dr. Şahin Albayrak ve Tansu Yeğen olacak.


Enerjinin Geleceği Konuşulacak


Zirvenin ikinci gününde ise Mimar ve Mühendisler Grubu Genel Başkan Yardımcısı Bülent ŞEN’in başkanlığında “Enerjinin Geleceği” başlıklı oturum düzenlenecek. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Danışmanı Dr. Oğuz CAN, GER Partners, Strateji ve Araştırma Direktörü Emin Emrah DANIŞ ile Pure Energy Elektrik Tedarik A.Ş. ortağı Argun KARAÇAY’ın katılımcıları arasında bulunduğu oturumda “Enerjide e-ticaret / Blockchain / IoT Teknolojileri / Akıllı Elektrikli Araçlar / Elektrik Altyapısında Değişim” konuları masaya yatırılacak.


Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı ‘Geleceğin Akıllı Teknolojileri’ etkinliği olan ‘’Smart Future Expo Zirve ve Sergisi’’; alanında lider bir platform oluşturarak, Türkiye’nin gelişen ekonomisi, sanayisi ve iş dünyası ile global ekonomide söz sahibi olma vizyonuyla, kamu ve tüm sektörlerde izlenmekte olan çok yönlü ve boyutlu gelişmeleri, dünyayı ve toplumları dönüştüren yeni dönüşümü geniş kitleler ile buluşturuyor ve geleceğimizi görmemizi sağlıyor.


Akıllı Teknolojiler çatısı altında, Sanayinin Dönüşümü, Akıllı Şehirler  ve Girişimcilik temalarının eş zamanlı olarak işlendiği; Bilişim, Yazılım, Elektronik, Şehircilik sektörleri başta olmak üzere gelişen IoT, Yapay Zeka, Bulut Bilişim, Büyük Veri gibi geleceğin dünyasını şekillendirecek konulara odaklanan etkinlik; hem sergi alanında hem de eş zamanlı düzenlenen konferanslarla ekonominin yarınına ışık tutacak bir platform oluşturuyor.


Bu haber toplam 1100 defa okundu


YAZARLAR