Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Alpet Yılın Enerji Markası Seçildi
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Alpet Yılın Enerji Markası Seçildi

Alpet Yılın Enerji Markası Seçildi
Alpet, Marka ve Kariyer Zirvesi kapsamında düzenlenen Türkiye Altın Marka Ödülleri’nde ‘‘Yılın Enerji Markası’’ seçildi.
10.01.2019 / 08:56

Enerjimagazin-Altınbaş Holding’in akaryakıt markası Alpet, Marka ve Kariyer Zirvesi kapsamında düzenlenen Türkiye Altın Marka Ödülleri’nde ‘‘Yılın Enerji Markası’’ seçildi. Bu yıl ikincisini düzenlenen ödül töreninde Alpet, rakiplerini geride bırakarak birinci oldu.  


Ekonomi dünyasının en iyi firmalarını bir araya getiren ikinci Marka ve Kariyer Zirvesi, Türkiye Altın Marka Ödülleri’ne ev sahipliği yaptı. 17 Aralık Pazartesi günü Hilton Hotel Bomonti & Conference Center'de gerçekleşen ödül törenine yurt içi ve yurt dışından 700'e yakın davetli katıldı. Altınbaş Holding’in akaryakıt dağıtım alanında faaliyet gösteren markası Alpet, törenden ödülle döndü.


Halk oylamasıyla Yılın Enerji Markası seçildi


Yeni yatırımlar, iş birlikleri ve sponsorluklarla verimli bir yılı geride bıraktıklarını ve başarılı çalışmalarını taçlandıran Altın Marka Ödülü’nü almaktan gurur duyduklarını belirten Alpet CEO’su Ali Murat Yeşilyurt “Bugün burada halkımızın oylarıyla layık görüldüğümüz Yılın Enerji Markası ödülünü alıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz çalışmaların ne kadar doğru olduğunu, aldığımız ödüller kanıtlar nitelikte. Türkiye’nin milli akaryakıt firması olarak çatı kuruluşumuz Altınbaş Holding ve halkımızın ilgisinden aldığımız güç ile her daim bizi ileriye taşıyacak çalışmalara imza atacağız. Emeği geçen herkese, bize oy veren tüm tüketicilerimize Alpet ve Altınbaş Holding adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. Yeşilyurt “Türkiye’nin milli akaryakıt firması olarak çatı kuruluşumuz Altınbaş Holding ve halkımızın ilgisinden aldığımız güç ile her daim bizi ileriye taşıyacak çalışmalara imza atacağız. Emeği geçen herkese, bize oy veren tüm tüketicilerimize Alpet ve Altınbaş Holding adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.


2018 yılı Alpet için ödül yılı oldu


Yenilikçi projeleri ile ödüller almaya devam eden Alpet son olarak 9.Türkiye Enerji Zirvesi kapsamında düzenlenen Enerjide Sosyal Sorumluluk Ödülleri’nde Eko Petrol istasyonu ile “Sektör Ödülü”nü almaya hak kazandı. Alpet yıl boyu gerçekleştidiği başarılı yatırımları ile sektörde adından söz ettirdi.


Bu haber toplam 1859 defa okundu


YAZARLAR