Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - VEDAŞ'tan Bölgeye 600 Milyon Yatırım
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

VEDAŞ'tan Bölgeye 600 Milyon Yatırım

VEDAŞ'tan Bölgeye 600 Milyon Yatırım
Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım TÜRKER VEDAŞ'ı ziyaret etti.
09.03.2019 / 22:11

Enerjimagazin-VEDAŞ’ın hizmet kalitesini artıran teknolojik yatırımlarını görmek ve sahada yapılan işletme ve yatırım faaliyetlerinin yerinde incelemesini yapmak amacıyla Van’a gelenTürkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım TÜRKER, VEDAŞ Şirket Merkezinde düzenlenen toplantıya katıldı.


En önemli hedeflerinin tüketici memnuniyetini artırmak olduğunu ifade eden TÜRKER; “Tüketicilerimize batı standardının da üzerinde hizmet verebilmek için özelleşme sonrasında bölgeye 600 Milyon Türk Lirası yatırım yaptık. 2019 yılında da bölgenin elektrik altyapısını güçlendirmek için ihtiyaç duyulan yatırımları artırarak sürdüreceğiz. Özelleşme sonrasında artan hizmet kalitesini daha da ileriye taşımak, kaliteli enerjiyi kesintisiz bir şekilde tüketicilerimize sunmak ve tüketici memnuniyetini artırmak amacıyla tüm çalışanlarımın bu sorumluluk bilinciyle hareket etmesini istiyorum.” dedi.


TÜRKER, toplantı sonrasında VEDAŞ’ın önemli teknolojik yatırımları olan SCADA, OSOS ve Çağrı Merkezlerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.


Bu haber toplam 1762 defa okundu


YAZARLAR