Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - ÇEDAŞ Aydınlık Sokaklar İçin Çalışmalarını Sürdürüyor
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ÇEDAŞ Aydınlık Sokaklar İçin Çalışmalarını Sürdürüyor

ÇEDAŞ Aydınlık Sokaklar İçin Çalışmalarını Sürdürüyor
ÇEDAŞ, hizmet bölgesinde 180 bin armatürü taradı.
15.04.2019 / 22:55

Enerjimagazin-Sivas, Tokat ve Yozgat’ta elektrik dağıtım hizmeti sağlayan ÇEDAŞ, bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda 180 bin armatürün taramasını yapan ÇEDAŞ ekipleri, 2019 itibariyle 2 bin 449 armatürün bakım ve onarımını yaptı.


7/24 hizmet prensibiyle çalışan Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ), 2019 yılı başında başlattığı planlı bakım ve onarım çalışmaları kapsamında Sivas’ta 70 bin, Tokat’ta 60 bin ve Yozgat’ta 50 bin olmak üzere toplam 180 bin armatürü kontrol etti. Sorun tespit edilen 2.449 armatürün bakım ve onarımını gerçekleştirip çalışır hale getiren ÇEDAŞ, 550 adet armatürünü ise yenileri ile değiştirdi.


“ÖNCELİĞİMİZ VATANDAŞIN GÜVENLİĞİ VE ŞEHRİN GÜZEL GÖRÜNMESİ”


Sivas, Tokat ve Yozgat’ta eşzamanlı olarak gerçekleştirilen çalışmalar hakkında konuşan ÇEDAŞ Genel Müdürü Niyazi Kıvılcım, “Aydınlatma, kaliteli elektrik dağıtım hizmetinin önemli bir ayağını oluşturuyor. Bu noktada, enerjinin sürekliliğini sağlamak için aralıksız sürdürdüğümüz bakım ve onarım çalışmalarımıza 2019 yılında da devam ediyoruz. Yaptığımız bu çalışmalarla vatandaşların kendilerini güvende hissetmelerini, hizmet verdiğimiz şehirlerin daha güzel bir görünüme sahip olmalarını ve trafik güvenliğine katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Ayrıca, büyük bir özveriyle bakım ve onarım çalışmalarını yürüten ve kısa sürede bu çalışmaları tamamlayan ekiplerimize gösterdikleri azim ve performanstan dolayı teşekkür ediyorum. Yılsonuna kadar geriye kalan 70 bin armatüründe bakım ve kontrollerini tamamlamayı hedefliyoruz” dedi.


Bakım faaliyetlerinin yapıldığı bölgeler içinde en sık şikâyet Sivas Merkez’den gelirken, ÇEDAŞ ekipleri armatürlerin bakım çalışmalarında ihbar ve şikâyetlerin yoğun olduğu bölgelere öncelik veriyor. Planlanan sokak aydınlatmalarının kontrol ve onarımlarını tamamlayan ekipler, gelen şikâyetler doğrultusunda arızaları tespit ederek, hızlı bir şekilde sorunun giderilmesini sağlıyor. Müşteri memnuniyeti için sahada aktif olarak ihbarları değerlendiren ekipler, bakım ve onarım çalışmalarını imar alanı içinde en geç 24 saat, imar alanı dışında ise 48 saat içinde tamamlıyor. Öte yandan muhtarlar için oluşturulan WhatsApp grupları, 186 Çağrı Merkezi, 0552 186 0 186 numaralı WhatsApp İhbar Hattı ve www.cedas.com.tr web sitesi üzerinden gelen ihbarları da değerlendiren ÇEDAŞ ekipleri, ihbar ve şikâyetleri beklemeden, oluşmuş ve oluşabilecek arızaların tespiti ve bakım çalışması için kontrol faaliyetlerini aralıksız bir şekilde sürdürüyor.


Bu haber toplam 1856 defa okundu


YAZARLAR