Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Çoruh EDAŞ'tan Uçurtma Şenliği
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Çoruh EDAŞ'tan Uçurtma Şenliği

Çoruh EDAŞ'tan Uçurtma Şenliği
Çoruh EDAŞ, “Uçurtmalar Uçsun Şehrine Enerji Dolsun” temalı Uçurtma Şenliği düzenledi.
03.05.2019 / 21:44

Enerjimagazin-Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından düzenlenen “Uçurtmalar Uçsun Şehrine Enerji Dolsun” temalı Uçurtma Şenliği binlerce kişinin katılımı ile renkli görüntülere sahne oldu. Rengârenk yüzlerce uçurtma gökyüzünde dalgalanırken çocuklar kadar büyükler de anılarını tazeledi…


Dağıtım bölgesine kurumsal sosyal projeleriyle değer katan Çoruh EDAŞ, toplum ile paylaşma dinamiğinin yanı sıra çalışan kaynaşması ve birlik beraberlik duygusunun güçlenmesi hedefinde düzenlediği Uçurtma Şenliğini Trabzon İli Ayasofya sahilinde gerçekleştirdi.


Doğuş Çay, Ferrero, Lokma Tatlı, Onurlar ve Trabzon Büyükşehir Tiyatrosu sponsorluğunda düzenlenen şenlik yaklaşık iki bin davetliyi ağırladı. Şenlik kapsamında rengarek uçurtmalar gökyüzü ile buluşurken çocukların yanı sıra ailelerde hafta sonunu doğa ile iç içe geçirme keyfini yaşadı.


Ulusal kanallarda canlı yayınlanan şenlikte açıklamalarda bulunan Çoruh EDAŞ Trabzon İl Müdürü Osman Aydın; Trabzon İlinde gün boyu devam eden şenliğimize binlerce kişi katılarak bizleri yalnız bırakmadı. Çoruh EDAŞ olarak hediye ettiğimiz uçurtmalarımız umutla gökyüzünde dalgalanırken, çeşitli oyun atölyelerinde çocuklarımız hayal dünyalarındaki çizgi kahramanlar ile buluştu. Atölyelerde bir araya gelen çocuklar paylaşım duygusu ile oyun oynamanın tadına vardı. Yediden yetmişe binlerce insanı aynı çatı altında buluşturan bu etkinliğin mimarı olmak bizler için gurur verici” dedi.


Bu haber toplam 990 defa okundu


YAZARLAR