Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Fırat EDAŞ Basın Çalışanlarını Unutmadı
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Fırat EDAŞ Basın Çalışanlarını Unutmadı

Fırat EDAŞ Basın Çalışanlarını Unutmadı
Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş., tüm basın emekçilerinin 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı yayımladığı mesajla kutladı.
05.09.2019 / 19:53

Enerjimagazin-Türk basınına uygulanan sansürün kaldırılmasının yıldönümü nedeniyle ülkemizde her yıl 24 Temmuz tarihinde kutlanan Gazeteciler ve Basın Bayramı’nda Fırat EDAŞ, yayımladığı kutlama mesajı ile basın çalışanlarını unutmadı.


Basın çalışanlarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutlayan Fırat EDAŞ, mesajında şu cümlelere yer verdi: “Basın çalışanları, her türlü zorlu şartlara rağmen kamuoyunda toplumsal bilincin artması adına dünyadaki ve ülkemizdeki gelişmeleri, gazetecilik mesleğinin gerektirdiği ilke ile doğru ve hızlı habercilik anlayışıyla görevini yerine getirmenin gayreti içerisindedir. 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı, ülkemizde bu anlamlı görevi yerine getiren basın emekçilerimizin toplumumuzda bir kez daha hatırlanmasına vesile olmuştur. Bulunduğu yerin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişimine önemli katkı sağlayan ve bölgemizin sesi olan yerel basınımızın özveriyle yürüttüğü bu kutsal görevi, bundan sonra da aynı duyarlılık ve hassasiyetle devam ettireceğine inanıyoruz. Bölgede faaliyete başladığımız günden bu güne, toplumu bilgilendirmemizde en büyük yardımcımız ve destekçimiz olan basınımızın değerli temsilcilerinin 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutlar, çalışmalarında başarılar dileriz.”


Bu haber toplam 1582 defa okundu


YAZARLAR