Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Aydem, DenizBank İle Önemli Bir İş Birliğine İmza Attı
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Aydem, DenizBank İle Önemli Bir İş Birliğine İmza Attı

Aydem, DenizBank İle Önemli Bir İş Birliğine İmza Attı
DenizBank ile Aydın, Denizli ve Muğla illerinde görevli elektrik tedarik şirketi olarak hizmet sunan Aydem, önemli bir iş birliğine imza attı.
05.09.2019 / 19:54

Enerjimagazin-Tarım sektöründe %44 pazar payı ile özel bankalar arasında lider olan DenizBank ile Aydın, Denizli ve Muğla illerinde görevli elektrik tedarik şirketi olarak hizmet sunan Aydem, önemli bir iş birliğine imza attı. Bu işbirliği kapsamında çiftçiler, Üretici Kartları ile Aydem Müşteri İlişkileri Merkezleri’nden yapacakları ödemelerde 3 ay vade ve 0 faiz avantajı elde edebiliyor, otomatik ödeme talimatı verebiliyor ve faturalarını hasat dönemine erteleyebiliyorlar.


Tarım sektörünün gelişmesi yönünde sürdürdüğü yoğun faaliyetler ile özel bankalar arasında öne çıkan DenizBank ve enerji sektörünün en önemli aktörlerinden biri olan Aydem’in hayata geçirdiği işbirliği kapsamında, çiftçiler Aydem Müşteri İlişkileri Merkezleri’nden (MİM) Üretici POS aracılığıyla yapacakları ödemelerde 1 Ağustos’tan itibaren 3 ay vade ve 0 faiz avantajı elde ediyorlar.


Üretici Kart kullanıcıları, fatura ödemelerini hasat dönemine erteleyip özel faiz oranlarından faydalanırken, Aydem ve DenizBank işbirliği aynı zamanda, otomatik tarımsal kurum ödemelerinde yüksek tüketimli elektrik faturası bulunan Aydem müşterileri için Doğrudan Borçlandırma Sistemi ile de kolaylık sunuyor.    


“Üreticimizin Yanında Olmaya Devam Edeceğiz”


DenizBank Bölge Müdürü Hasan Özer Orhan, yapılan işbirliği hakkında fikirlerini şöyle belirtti: “DenizBank olarak Türk tarımının modernizasyonuna destek vermek ve tarımsal üretimde verimliliği artırmak hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Üretici Kart ve tarım kredilerimizle sektöre sunulan hizmet kalitesinin yükseltilmesini, AB standartlarında tarımsal üretimle rekabet gücümüzün artırılmasını destekliyoruz. Tarıma yaptığımız büyük yatırımlar ve üreticimize tanıdığımız önemli avantajlarla, özel sektör bankaları arasında ilk sırada yer alıyoruz. Aydem işbirliğimiz ile de üreticilerimize destek olmaktan mutluluk duyuyoruz. Yenilikçi çalışmalarımız, önümüzdeki dönemde de artarak devam edecek.”


“Bu İşbirliği Tarımsal Sulama Müşterilerimizin Yaralarına Derman Olacaktır”


Aydem Müşteri İlişkileri Direktörü Mustafa Demir, konu ile ilgili şöyle konuştu: DenizBank ile 2014 yılında ilkini hayata geçirdiğimiz müşteri odaklı kampanyalarımıza, yenilerini ekleyerek sektörümüz için önemli adımlar atmaya devam ediyoruz. Söz konusu işbirliği kapsamında Üretici Kart sahibi çiftçiler, elektrik fatura ödemelerini 3 ay faizsiz ertelemeyle yapabilecekler. Böylece hasat sonuna veya daha da sonrasına kadar elektrik faturaları için ödeme yapmayacaklar, gecikme faizi ödemeyecekler ve enerji borçları nedeni ile kesinti riski yaşamayacaklar.


Demir sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Bu kampanya müşterilerimize çok çeşitli faydalar sağlayacak ve tarımsal sulama müşterilerimizin yaralarına derman olacağına inanıyorum. Bölgemizde yaygın olarak sulu tarım çalışmaları yapılıyor ve bu suyu tarlalarına ulaştırana kadar harcanan enerji, çiftçi maliyetini artıran bir unsur oluyor. Bizler de çiftçilerimizin zor günlerinde onlara destek olmak amacıyla  elektrik fatura ödemelerinde kolaylık sağlayacak  kampanyamızı yenileyerek sürdürüyoruz. Tüm Aydem Müşteri İlişkileri Merkezlerine POS cihazlarının kurulumu yapılmıştır ve üretici kart sahipleri elektrik fatura ödemelerini kolayca yapabilmektedir.”


Bu haber toplam 1300 defa okundu


YAZARLAR