Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Soyuttan Somuta Dijitalleşme Smart Future World'de Konuşulacak
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Soyuttan Somuta Dijitalleşme Smart Future World'de Konuşulacak

Soyuttan Somuta Dijitalleşme Smart Future World'de Konuşulacak
Smart Future World Expo, 30-31 Ekim 2019 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.
01.11.2019 / 09:42

Enerjimagazin-MMG Genel Başkan Yardımcısı ve Gas and Power Köşe Yazarı Bülent Şen, yarın start alacak olan Türkiye’nin en kapsamlı “Geleceğin Akıllı Teknolojileri” etkinliği olan Smart Future World Expo Zirve ve Fuarı’nda "Soyuttan Somuta Dijitalleşme" başlıklı oturuma moderatörlük yapacak.


İlki 2016 yılında yapılan, Türkiye’nin en kapsamlı teknoloji ve dijital dönüşüm etkinliği Smart Future World Expo, “Dijital KOBİ Hareketi” sloganıyla 30-31 Ekim 2019 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.


Etkinliğin ilk günü olan 30 Ekim Çarşamba günü Geleceğin enerjisi(enerji garaj) başlığı altında Enerjinin tüm alanlarının koşulacağı 3 panel gerçekleştirilecek. Moderatörlüğünü Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Enerji Verimliliği ve Çevre Dairesi Başkanı Dr. Oğuz Can’ın yapacağı “Enerji Sektöründe Gelecek Yetkinlik Haritalandırması” paneli Saat 13.15’te, moderatörlüğünü GER Strateji ve Araştırma Direktörü Emin Emrah Danış’ın yapacağı “Enerjide Yeni Nesil Girişimcilik” paneli ise 14:30’da başlayacak.


Soyuttan Somuta Dijitalleşme Paneli


MMG Genel Başkan Yardımcısı ve Gas and Power Köşe Yazarı Bülent Şen ise "Soyuttan Somuta Dijitalleşme" başlıklı panele moderatörlük yapacak. Saat 15.45’te başlayacak olan panelin konuşmacıları ise “GazBir Yönetim Kurulu Üyesi Gökalp Özkök, Pure Energy Yönetici Ortağı Argun Karaçay, Schneider Electric Satış Operasyonları ve Stratejik İlişkiler Direktörü, EYODER Başkanı Cihan Karamık ve Engie CFO’su Cem Sakarya” olacaklar.


Smart Future World Expo, teknoloji ve iş dünyasının önemli kurum ve kuruluşlarının destekleriyle organize ediliyor. Alanında uzman isimlerinin konuşmacı olarak katıldığı eş zamanlı konferansları barındıran zirve, farklı sektörlerden dönüşümün öncüsü firma ve kurumların yer aldığı fuar alanı, düzenleyici kamu kurumları yönetici ve liderlerinin katılımı, üst düzey yöneticileri bir araya getiren C-Level network alanı, dijital teknoloji temelli girişimci projeleri ve yatırımcı potansiyeli ile Smart Future World Expo her yıl on binlerce ziyaretçiyi ağırlayacak.


Türkiye’nin en kapsamlı “Geleceğin Akıllı Teknolojileri” etkinliği olan Smart Future World Expo Zirve ve Fuarı alanında lider bir platform oluşturarak, Türkiye’nin gelişen ekonomisi, sanayisi ve iş dünyası ile global ekonomide söz sahibi olma vizyonuyla, kamu ve tüm sektörlerde izlenmekte olan çok yönlü ve boyutlu gelişmeleri, dünyayı ve toplumları dönüştüren yeni dönüşümü geniş kitleler ile buluşturuyor ve geleceğimizi görmemizi sağlıyor. Akıllı Teknolojiler çatısı altında, Sanayinin Dönüşümü, Akıllı Şehirler, Enerji ve Girişimcilik temalarının eş zamanlı olarak işlendiği; Bilişim, Yazılım, Elektronik, Şehircilik sektörleri başta olmak üzere gelişen IoT, Yapay Zeka, Bulut Bilişim, Büyük Veri gibi geleceğin dünyasını şekillendirecek konulara odaklanan etkinlik; hem sergi alanında hem de eş zamanlı düzenlenen konferanslarla ekonominin yarınına ışık tutacak bir platform oluşturuyor.


#SFWE19 dijital dönüşümün şekillendirdiği akıllı geleceği anlamak, tasarlamak, planlamak, paylaşmak ve kucaklamak için ülkemiz ekonomisine yöne veren ve katkı sağlayan kurum ve kuruluşların yöneticilerini her yıl strateji ve vizyon oluşturulacak yeni ve güncel bir tema çerçevesinde bir araya getiriyor.


Online kayıt formu için tıklayınız smartfutureexpo.com/kayit-ol


Bu haber toplam 855 defa okundu


YAZARLAR