Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Orhan Kaldırım Başarılı Sporcuları Ödüllendirdi
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Orhan Kaldırım Başarılı Sporcuları Ödüllendirdi

Orhan Kaldırım Başarılı Sporcuları Ödüllendirdi
TEİAŞ Genel Müdürü Orhan KALDIRIM, ulusal ve uluslararası alanda başarı kazanan sporcularını ödüllendirdi.
30.11.2019 / 11:46

Enerjimagazin-Başarılı TEİAŞ Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları, Genel Müdür Orhan KALDIRIM tarafından ödüllendirildi.


Türkiye Elektrik İletim A.Ş (TEİAŞ) Genel Müdürlüğü bünyesinde çeşitli branşlarda faaliyet gösteren ve ulusal ve uluslararası alanda başarı kazanan TEİAŞ Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları için ödül töreni düzenlendi. TEİAŞ Gölbaşı sosyal tesislerinde düzenlenen ödül törenine Genel Müdür Orhan KALDIRIM, Genel Müdür Yardımcıları, Daire Başkanları ve çok sayıda TEİAŞ Personeli katıldı.


Törende konuşan KALDIRIM, sporcuların kurumu en iyi şekilde temsil ettiklerini belirterek, sporcuların başarılarından dolayı gurur duyduğunu söyledi. KALDIRIM, Sporcularımız katıldıkları yerel, ulusal ve uluslararası müsabakalarda üstün başarılar göstererek göğsünü kabartıyorlar. Başarı çıtasını daha yukarıya taşıyarak madalya ve kupaları kurumumuza kazandırmaya devam edeceklerine inanıyorum. Sporcularımızı ve bu başarıların ortaya çıkmasında emeği geçen herkesi kutlar, başarılarının devamını dilerim.” dedi.


Resim


Konuşmanın ardından, kurumu ulusal ve uluslararası turnuvalarda başarıyla temsil edip madalya kazanan başarılı sporcular, çeşitli hediyelerle ödüllendirildi. Sporcular ödüllerini Genel Müdür Orhan KALDIRIM’ın elinden aldılar.


Ödül töreni, toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.


Bu haber toplam 1027 defa okundu


YAZARLAR