Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Çoruh EDAŞ 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Çoruh EDAŞ 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı

Çoruh EDAŞ 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı
Çoruh EDAŞ, 1961 yılından bu zamana 10 Ocak tarihinde kutlanan “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü unutmadı.
24.01.2020 / 22:53

Enerjimagazin-Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. gazetecilik mesleğini icra edenleri onurlandırmak için 1961 yılından bu zamana 10 Ocak tarihinde kutlanan “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü unutmadı.


Gazeteciler, kamuoyunu aydınlatmak için günün her saati zor şartlar altında haber peşinde koşarak toplumun köprülerini inşa etmektedir. İnsanlara haber ve bilgi akışı sağlama gibi çok yönlü bir misyonu üstlenen basın mensuplarının her noktaya temas ettiğine inanıyoruz.


Küreselleşen dinamikler çerçevesinde meslek ilkelerini ve etiğini temel prensibi haline getiren gazetecilerin zaman zarfı fark etmeksizin bilinçlendirme ve haberdar etme aksiyonlarında gösterdikleri çabanın altını çizmek gerekir. İşlev bakımından her katmanda her nabızda var olma zorunluluğu ile mesleklerini icra eden gazetecilerimizin gücünü ve çabalarını takdir ediyoruz.


Bölgede kaliteli ve kesintisiz enerji verme hedefi ile faaliyete başladığımız günden bu zamana toplumu bilgilendirmemiz ve farkındalık oluşturmamızda en büyük yardımcımız olan değerli basın mensupları ve basın gönüllülerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor,meslek hayatlarında başarılarının devamını diliyoruz.


Bu haber toplam 5577 defa okundu


YAZARLAR