Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - ÇEDAŞ'tan Sağlık Kurumları İçin Özel Hızlı Hat
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ÇEDAŞ'tan Sağlık Kurumları İçin Özel Hızlı Hat

ÇEDAŞ'tan Sağlık Kurumları İçin Özel Hızlı Hat
ÇEDAŞ, Hızlı Hat ile Sivas, Tokat ve Yozgat’taki tüm sağlık kuruluşlarına bekletmeden hizmet veriyor.
07.04.2020 / 18:10

Enerjimagazin-Yeni tip Koronavirüs ile mücadelede sağlık çalışanları var güçleri ile çabalarken Sivas, Tokat ve Yozgat’ta elektrik dağıtım hizmeti veren Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ) de bu zorlu günlerde kesintisiz enerji için tüm personeli ile özverili bir çalışma sergiliyor.


Bir yandan sağlık kuruluşlarında enerji sorunu yaşanmaması için arıza, bakım ve onarım ekiplerini alarm durumuna geçiren ÇEDAŞ diğer yandan da çağrı merkezi bünyesinde oluşturduğu özel Hızlı Hat ile Sivas, Tokat ve Yozgat’taki tüm sağlık kuruluşlarına bekletmeden hizmet veriyor.


ALO 186 Çağrı Merkezi’nde; üç ildeki özel hastaneler, devlet hastaneleri, aile sağlığı ve diyaliz merkezleri de dâhil olmak üzere tüm sağlık kuruluşlarının hızla ulaşabilmesi için ÇEDAŞ tarafından tanımlanan Hızlı Hat bulunuyor. Bu hat sayesinde sağlık kuruluşlarından arayanlar tek tuşla müşteri temsilcisine bağlanarak talep ve şikâyetlerini iletebiliyor. Çağrı merkezi de gelen talepleri hızla sahadaki ekiplere ileterek sağlık sistemine kesintisiz enerji ulaştırıyor.


Bu haber toplam 6548 defa okundu


YAZARLAR