Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - VEDAŞ'ta Online İSG Eğitimi
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

VEDAŞ'ta Online İSG Eğitimi

VEDAŞ'ta Online İSG Eğitimi
VEDAŞ, 6331 Sayılı İş Kanunun gereğince personeline İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) eğitimi verdi.
06.05.2020 / 20:20

Enerjimagazin-Kovid-19 ile mücadelede hem vatandaşları hem de çalışanlarını salgın riskinden korumak için maksimum düzeyde önlemler alan, hizmet binalarını ve hizmet araçlarını düzenli olarak dezenfekte ederek personelin sağlık durumlarını günlük olarak takip eden VEDAŞ, 6331 Sayılı İş Kanunun gereğince personeline İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) eğitimi verdi.


Yeni koronavirüs ile mücadele kapsamında sosyal mesafeyi korumak için online olarak verilen eğitim hakkında bilgi veren VEDAŞ Şirket Müdürü Emrullah Okuducu; “İçerisinde bulunduğumuz bu zorlu süreçte hayatın enerjisinin kesilmemesi için bizler 7/24 sahada, görev başındayız. Bu süreçte çalışanlarımızı hem salgın riskinden korumak hem de rutin çalışmalarını sürdürürken karşılaşabilecekleri potansiyel tehlikelerden uzak tutabilmek amacıyla sürekli olarak İSG eğitimlerimizi sürdürüyoruz. Online İSG eğitimlerimiz kapsamında, yeni koronavirüsten korunmak için alınacak tedbirler, yangın, elektrik çarpması, ilk yardım gibi konularda personelimize yeni bilgiler aktarıyor, mevcut bilgilerini pekiştiriyoruz. Tüketicilerimize kesintisiz enerji sağlamak için özverili çalışmalarımızı sürdürürken personelimizi ve etkileşimde olacakları vatandaşlarımızı korumak için tüm önlemleri alıyoruz.


Bu haber toplam 7592 defa okundu


YAZARLAR