Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - UEDAŞ Vatandaş Elektriksiz Kalmasın Diye 24 Saat Görevde
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

UEDAŞ Vatandaş Elektriksiz Kalmasın Diye 24 Saat Görevde

UEDAŞ Vatandaş Elektriksiz Kalmasın Diye 24 Saat Görevde
UEDAŞ ekipleri, sokağa çıkma yasağında kesintisiz enerji için sahadaki çalışmalarını sürdürüyor.
06.05.2020 / 20:20

Enerjimagazin-Koronavirüs tedbirleri kapsamında hayata geçirilen sokağa çıkma yasağında UEDAŞ ekipleri, evde kalan vatandaşın elektrik kesintisi mağduriyeti yaşamaması için sahadaki çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 

Ülkemizde büyükşehir statüsünde olan 30 il ve Zonguldak'ta ilan edilen sokağa çıkma yasağı ile birlikte şehirler sessizliğe bürünürken UEDAŞ ekipleri kesintisiz enerji için sahadaki çalışmalarını sürdürüyor. UEDAŞ’ın hizmet bölgesi olan Güney Marmara’da Bursa ve Balıkesir’i kapsayan yasak çerçevesinde aralıksız mesailerini sürdüren saha ekipleri, enerji sürekliliği için elektrik şebekeleri hem uzaktan kontrol sistemleri ile hem de yerinde incelemeler ile kontrol ederken 186’ya düşen ihbarlara da hızlıca müdahale sağlıyor. Sokak lambaları için ayrıca kurulan ekipler de bu zor günlerde her yerin sorunsuz aydınlanabilmesi için yaptığı sık aralıklı kontrollerle aydınlatma direklerinin bakımını sağlıyor.


Bu haber toplam 9820 defa okundu


YAZARLAR