Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - UEDAŞ Ekiplerinden Örnek Proje
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

UEDAŞ Ekiplerinden Örnek Proje

UEDAŞ Ekiplerinden Örnek Proje
UEDAŞ, Bursa’da artan Kovid-19 vakalarına ve maske takılmasına dikkat çekmek için trafolara maske temalı resimler yapıldı.
30.06.2020 / 11:23

Enerjimagazin-Limak Enerji bünyesinde elektrik dağıtım hizmeti veren Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ), Bursa’da artan Kovid-19 vakalarına ve maske takılmasına dikkat çekmek için trafoları boyadı. Bursa çeşitli noktalarındaki trafolara maske temalı resimler yapıldı.


Bursa başta olmak üzere, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da yoğun bir nüfusa elektrik dağıtım hizmeti veren Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ), koronavirüs salgınına dikkat çekmek için örnek bir çalışmaya imza attı. Daha önce sağlık çalışanları ve ekipleri için siperlik üretimi yapan UEDAŞ bu kez de trafoları maske temasıyla boyadı.


Pandemi sürecinde kesintisiz enerji için yoğun bir çalışma yürüttüklerinin altını çizen UEDAŞ Genel Müdürü Gökay Fatih Danacı, “UEDAŞ olarak enerji kesintilerine en hızlı şekilde müdahale edebilmek için 7/24 esasıyla hizmet veriyoruz. Pandemi sürecinde enerji kesintisi yaşanmaması adına teknik altyapımızla rutin kontrollerimizi yapıp, olası arıza noktalarını önceden tespit ederek önceden önleme adına müdahalelerimizi hız katarak sürdürdük. Sağlık çalışanları ve ekiplerimiz için siperlik üretimi gerçekleştirip dağıtımını sağladık. Yeni normal dönemde maalesef Kovid-19 vaka sayılarında artış yaşanıyor. İstanbul, Ankara ve Bursa’da maskesiz sokağa çıkılması yasaklandı. Biz de UEDAŞ olarak maske takımı ve sosyal mesafeye dikkat çekmek için merkezimizin bulunduğu Bursa’da trafoları boyadık. Bu projemizle vatandaşlarımızın sağlıkları açısından maske takmalarına destek olmayı amaçladık. Renklendirdiğimiz trafoların vatandaşlarımızın maske takmaya dikkat etmelerine ve vaka sayılarının azalmasına etki etmesini diliyoruz” dedi.


Bu haber toplam 9983 defa okundu


YAZARLAR