Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - TEİAŞ Gölpazarı Transformatör Merkezi Hizmete Girdi
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TEİAŞ Gölpazarı Transformatör Merkezi Hizmete Girdi

TEİAŞ Gölpazarı Transformatör Merkezi Hizmete Girdi
TEİAŞ Gölpazarı Transformatör Merkezi, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in katıldığı törenle hizmete girdi.
01.10.2020 / 13:33

Enerjimagazin-Türkiye Elektrik İletim A.Ş (TEİAŞ) Gölpazarı Transformatör Merkezi, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in katıldığı törenle hizmete girdi.


TEİAŞ 6. Bölge Müdürlüğünün hizmet alanında bulunan, Bilecik ilinin Gölpazarı ilçesinde tesis edilen 154/34,5 kV Gölpazarı Transformatör Merkezi, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ve TEİAŞ Genel Müdürü Orhan Kaldırım’ın katılımıyla gerçekleşti.


https://webapi.teias.gov.tr/file/75dd7bc3-e4d8-4137-b81c-39f16034d560?large=true


Törende konuşan Bakan Dönmez, Türkiye Elektrik İletim A. Ş eliyle Gölpazarı Transformatör Merkezi’ni hizmete aldık. Yaklaşık 40 milyon liralık bir yatırımla hayata geçirdiğimiz trafo merkezimiz hem Gölpazarı hem de çevre il ve ilçeler için alternatif besleme kaynağı olacak. Artık bundan sonra ufak bir rüzgar esti, elektrik gitti endişesi ve kaygısı olmayacak. Düğmeye bastığınızda pırıl pırıl aydınlanacaksınız, ocağa gittiğinizde doğalgazınız nasıl kesintisiz geliyorsa elektrikte bundan sonra kesintisiz ve kaliteli bir şekilde Gölpazarı’nın hizmetinde olacak.” dedi.


Bu haber toplam 4483 defa okundu


YAZARLAR