Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Limak Enerji'den "Sevgimiz Enerjimiz Sizinle" Projesi
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Limak Enerji'den "Sevgimiz Enerjimiz Sizinle" Projesi

Limak Enerji'den
Limak Enerji, sokak hayvanları için 100’e yakın müşteri işlem merkezinin önüne mama ve su kapları koydu.
09.10.2020 / 19:47

Enerjimagazin-Limak Enerji, Sevgimiz, Enerjimiz Sizinle Projesi kapsamında Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da 100’e yakın müşteri işlem merkezinin önüne mama ve su kapları konumlandırarak, sokak hayvanlarının temel ihtiyaçlarını gidermeyi amaçlıyor.


 ‘Sevgimiz, Enerjimiz Sizinle’ Projesi kapsamında tüm işlem merkezlerinin önüne temiz mama ve su kapları yerleştiren şirket, kedi, köpek ve kuşların aç ve susuz kalmamasını sağlamaya ve her gün sokak hayvanlarına destek olmaya çalışıyor.


Limak Enerji, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamında sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla da herkesi kapılarının önüne bir kap su ve mama koymaya davet ediyor. Tüm vatandaşları sokak hayvanlarına yardım etmeye çağıran şirket, “sen de bir kap su ve mama koy!” diyerek, sokak hayvanlarını korumak ve bu konuda farkındalığı artırmayı amaçlıyor. Projeyle, sokak hayvanlarının yaşam koşullarının iyileştirilmesi sağlanırken, çocuklara ve yetişkinlere de hayvan sevgisi aşılanmaya çalışılıyor.


Bu haber toplam 3022 defa okundu


YAZARLAR