Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - YEDAŞ Çevre Yolunu Aydınlatıyor
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

YEDAŞ Çevre Yolunu Aydınlatıyor

YEDAŞ Çevre Yolunu Aydınlatıyor
YEDAŞ, Gümüşhacıköy Çevre Yolu’nun orta refüj aydınlatma çalışmalarına başladı.
16.01.2021 / 17:21

Enerjimagazin-YEDAŞ Amasya Bölge Müdürlüğü tarafından İstanbul Karayolu üzeri Gümüşhacıköy Çevre Yolu aydınlatma çalışmalarına başlandı.

YEDAŞ öncelikli amaçlarının müşteri memnuniyetinin sağlanarak, kaliteli ve sürekli enerji verip, tüketicilerin yaşam kalitesini artırıcı, farkındalık yaratıcı projeler gerçekleştirerek sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirmeyi hedefliyor.

Kaliteli ve kesintisiz elektrik hizmeti sunmak için 7/24 faaliyet gösteren YEDAŞ, 2020 yılı yatırım ve bakım onarım çalışmaları kapsamında elektrik dağıtım şebekesini yenileme çalışmalarından sonra şimdi de Gümüşhacıköy Çevre Yolu’nun orta refüj aydınlatma çalışmalarına başlandı.

Kısa süre önce biten peyzaj çalışmaları sonunda bölgenin aydınlatma direklerinin tesis edilerek, refüj aydınlatma çalışması kapsamında açılan çukurlara demir direklerin dikildi, kısa süre içerisinde Çevre Yolu orta refüj aydınlatma çalışmasının tamamlanmasıyla karayolu güzergahı aydınlatılarak yol güvenliği ve konforu arttırılmış olacak.


Bu haber toplam 2859 defa okundu


YAZARLAR