Abdullah Atalay Düsseldorf'ta Enerji Vizyonu Konferansının Konuğu Olacak
Haber
30 Nisan 2024 - Salı 19:57 Bu haber 3625 kez okundu
 
Abdullah Atalay Düsseldorf'ta Enerji Vizyonu Konferansının Konuğu Olacak
ENERJİ Haberi
Abdullah Atalay Düsseldorf'ta Enerji Vizyonu Konferansının Konuğu Olacak

Enerji sektörünün duayen ismi, Mensis Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah ATALAY, 4 Mayıs’ta Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenecek olan 8. Türk-Alman Ekonomi Günü Zirvesinde “Enerji Vizyonu” konferansının konuğu olacak.

Avrupa Türk İş İnsanları ve Sanayicileri Derneği'nin (ATİAD) Türk-Alman iş dünyasında farkındalık yaratan Türk-Alman Ekonomi Günü, bu yıl 4 Mayıs 2024 tarihinde Düsseldorf Kongre Merkezi‘nde gerçekleştirilecek. Zirve, Almanya ve Türkiye’den gelen hükümet yetkilileri, ekonomistler, şirket sahipleri, girişimciler, akademisyenler, siyasetçiler, medya mensupları ve çeşitli sektörlerden ilgili temsilcileri bir araya getirecek.

Mensis Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah ATALAY, Türk ve Alman ekonomisinin sunduğu fırsatlar, enerji piyasasının geleceği, yapay zeka dünyasındaki gelişmeler ve giderek önem kazanan kurumsal sosyal sorumluluk gibi güncel konuların ele alınacağı zirvede, "Yeşil Enerjinin Geleceği: Enerji Vizyonu" konferansının konuğu olacak.

Bu yıl  8'incisi düzenlenecek olan Türk-Alman Ekonomi Günü, iş dünyasında farkındalık oluşturma, katılımcılara yeni ilişkiler kurma, bilgi edinme, ilham alma ve vizyon geliştirme imkânı sunan bir platform olma amacını taşıyor.

 

Kaynak: (Enerjimagazin) - Enerjimagazin Editör: Mert Ciğerli
Etiketler: abdullah atalay, mensis enerji, elektrik, atiad
Yorumlar
Haber Yazılımı