Petrol Ofisi Cumhuriyet’in 100'üncü Yılını 1923’üncü İstasyonuyla Karşılıyor
Haber
30 Aralık 2022 - Cuma 22:48 Bu haber 16508 kez okundu
 
Petrol Ofisi Cumhuriyet’in 100'üncü Yılını 1923’üncü İstasyonuyla Karşılıyor
PETROL Haberi
Petrol Ofisi Cumhuriyet’in 100'üncü Yılını 1923’üncü İstasyonuyla Karşılıyor

Akaryakıt dağıtımında Türkiye’nin lideri olan Petrol Ofisi Grubu, Cumhuriyet’in 100. yılını 1923’üncü istasyonuyla karşılıyor.

Türkiye’nin en geniş akaryakıt dağıtım ağına sahip Petrol Ofisi Grubu, 81 ile yayılan ağıyla nihai tüketici ile buluştuğu temel kanal olan istasyonlarında fiziksel standartlarını geliştirmeye ve yeni nesil teknolojilerin de gücüyle müşteri deneyiminde fark yaratmaya devam ediyor. Petrol Ofisi Grubu bu kapsamda tasarladığı istasyonlarına yenilerini ekleyerek Cumhuriyetin 100. kuruluş yıl dönümünde istasyon sayısını 1923’e ulaştırıyor.

Petrol Ofisi Grup CEO’su Mehmet Abbasoğlu, “Petrol Ofisi Grubu olarak Cumhuriyetimizin 100’üncü yılına 1923’üncü istasyonumuzla girmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Türkiye’nin 81 ilinde, milyonlarca misafirimizi ağırladığımız istasyonlarımızda, sektöre öncülük eden ürün ve hizmetlerimizi sunmak için sürekli çalışıyoruz. Türkiye’mizin öncü enerji altyapı grubu olma hedefimizin getirdiği sorumlulukların farkındayız. Buna paralel olarak akaryakıt ve madeni yağ pazarlarındaki geleneksel liderliğimizi korurken, attığımız her adımda ülkemizin enerji koridoru konumunu güçlendirecek altyapı ve yenilikçi teknolojilere yatırım yapıyor, yarattığımız ölçek ekonomisi ile ülkemizin sürdürülebilir büyümesine katma değer sağlayacak girişimler yaratmaya özen gösteriyoruz. Bugünden yarına güvenle hazırlanırken Cumhuriyetimizin 100’üncü yılının heyecanını içimizde hissediyoruz.” şeklinde konuştu.

Kaynak: (Enerjimagazin) - Enerjimagazin Editör: Mert Ciğerli
Etiketler: petrol ofisi, enerji, elektrik, mehmet abbasoğlu
Yorumlar
Haber Yazılımı