Verimlilik Ödülleri Başvuruları Başladı
Haber
12 Şubat 2022 - Cumartesi 20:12 Bu haber 11943 kez okundu
 
Verimlilik Ödülleri Başvuruları Başladı
ENERJİ Haberi
Verimlilik Ödülleri Başvuruları Başladı

ST Zirvelerinden Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi kapsamında düzenlenecek “1. Verimlilik Ödülleri” yarışması için başvuru süreci başladı.

6 KATEGORİDE İLK ÜÇE GİRENLER ÖDÜLLENDİRİLECEK

Endüstri Medya Grup bünyesindeki ST Alternatif Fuarcılık tarafından organize edilen ve 4-6 Ekim 2022 tarihlerinde İstanbul Tuzla’daki Viaport Marina Expo Center’de 3.’sü gerçekleştirilecek Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi’nde, bu yıl ilk kez Verimlilik Ödülleri organizasyonu gerçekleştirilecek.

“Yılın En İyi Verimlilik Artırıcı Projesi”, “Yılın En Başarılı Enerji Yöneticisi”, “Yılın Verimliliğini En Çok Artıran Fabrikası”, “Yılın En İyi Yenilenebilir Enerji Projesi, “Yılın Karbon Salımı Düşürme Projesi” ve “Yılın En İyi İklim/Çevre Projesi” olmak üzere toplam 6 kategoride ilk üçe giren firmalar ödülün sahibi olacak.

KİMLER KATILIM SAĞLAYABİLECEK?

Verimlilik Ödülleri organizasyonuna, “Verimliliği Artırıcı yatırım yapan fabrikalar” katılım sağlayabilecek.

Yarışma kuralları çerçevesinde tedarikçi firmalar tek başına değerlendirmeye alınmayacak, ilgili Verimlilik Artırıcı Proje Yatırımını yapan fabrika projesi içinde uygulayıcı firma kimliği ile değerlendirilecek.

31 TEMMUZ’A KADAR BAŞVURU YAPILABİLECEK

“Verimlilik Ödülleri” yarışması için adaylar, 31 Temmuz 2022 tarihine kadar başvuruda bulunabilecek.

Kazananlar, bu tarihten başlayarak iki aylık değerlendirme sürecinin sonucunda belirlenecek. Ardından 4-6 Ekim 2022 tarihlerindeki 3. Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi ve Sergisi kapsamında gerçekleştirilecek ödül töreni ile sahiplerini bulacak.

Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi “1. Verimlilik Ödülleri” yarışmasının detayları için lütfen linke tıklayınız:

https://panel.basinlistem.com/UrlRedirect.ashx?Mail=enerjimagazin@gmail.com&MailID=19203764&url=https3a2f2fwww.enerjisiniuretenfabrikalar.com2fodul.html

Kaynak: (Enerjimagazin) - Enerjimagazin Editör: Şenol Ciğerli
Etiketler: enerji verimliliği, enerji, elektrik
Yorumlar
Haber Yazılımı