YEDAŞ Büyük Bir Başarıya İmza Attı
Haber
16 Kasım 2021 - Salı 18:59 Bu haber 13990 kez okundu
 
YEDAŞ Büyük Bir Başarıya İmza Attı
ELEKTRİK Haberi
YEDAŞ Büyük Bir Başarıya İmza Attı

Samsun, Ordu, Çorum, Amasya ve Sinop illerinde Kaliteli, kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik hizmeti kapsamında 7/24 faaliyet gösteren YEDAŞ, insan kaynağına yaptığı yatırımları ve yenilikçi kurumsal uygulamaları ile Great Place to Work® harika iş yeri Listesi’nde yer aldı.
GÜÇLÜ KURUM KÜLTÜRÜNÜN TEMELİNDE GÜVEN YATIYOR, ÇALIŞANLARI YEDAŞ’A GÜVENİYOR
Tam 97 ülkede, 30 yıldan fazla süredir iş yeri kültürü ve çalışan deneyimi üzerine hizmet veren, bu anlamda uzmanlaşmış global bir otorite olarak kabul edilen Great Place to Work® Enstitüsü’nün gerçekleştirdiği programa katılan YEDAŞ, katılım sağladığı henüz ilk yılda büyük bir başarıya imza attı. Great Place to Work® Türkiye Enstitüsü tarafından yapılan değerlendirmeler ve analizler sonucunda, yüksek güven kültürüne sahip harika iş yeri kriterlerini sağlayarak "Great Place to Work® Certified" olarak anılmaya hak kazandı.
BAŞARILARIMIZ DEVAM EDECEK
Elde edilen büyük başarı ile ilgili açıklamada bulunan YEDAŞ Genel Müdürü Hasan Yasir Bora, “Kaliteli ve kesintisiz enerji tedariği doğrultusunda tüketicilerimize en iyi hizmeti sunmak anlayışı çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu inancımız ışığında tüm insan kaynakları çalışmalarımızı, ‘İnsan Odaklı Şirket Olma ve Güven Kültürü Oluşturma’ stratejimiz ile hayata geçiriyoruz. İş sağlığı ve güvenliği, motivasyon, güvenilirlik ve aidiyet duygusu odağı tüm İnsan Kaynakları stratejimizin temelini oluşturuyor. Çalışma politikalarımız, uygulamaya aldığımız yenilikçi yaklaşımlar ile yarattığımız güçlü kurum kültürü sayesinde, çalışanlarımıza verdiğimiz değeri tescillettirerek önemli bir başarı elde ettiğimizi düşünüyorum. Great Place to Work sertifikalı iş yeri olmamız, bizleri ve çalışanlarımızı gururlandırırken, bu apoleti korumak adına bundan sonra yapacağımız çalışmalar için de güç ve enerji topluyoruz. Değerli çalışanlarımızın katkılarıyla ve özverili çalışmalarımızın sonucunda “Great Place to Work® harika iş yeri Listesi’ne girmenin gururunu hep birlikte yaşıyoruz.” diye konuştu.

Kaynak: (Enerjimagazin) - Enerjimagazin Editör: Mert Ciğerli
Etiketler: YEDAŞ, elektrik, enerji, Hasan Yasir bora
Yorumlar
Haber Yazılımı