Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Anamur, Bozyazı, Mut-Derinçay, Silifke ve Zeyne HES'lerin Özelleştirme İhalesinin Galibi ERG İnşaat Oldu
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Anamur, Bozyazı, Mut-Derinçay, Silifke ve Zeyne HES'lerin Özelleştirme İhalesinin Galibi ERG İnşaat Oldu

Anamur, Bozyazı, Mut-Derinçay, Silifke ve Zeyne HES'lerin Özelleştirme İhalesinin Galibi ERG İnşaat Oldu
EÜAŞ’a ait, “Anamur, Bozyazı, Mut-Derinçay, Silifke ve Zeyne” HES'lerin özelleştirme ihalesinin galibi Erg Altyapı oldu.
08.04.2017 / 10:38

Enerjimagazin- Elektrik Üretim A.Ş  (EÜAŞ)’a ait, Mersin’de bulunan “Anamur, Bozyazı, Mut-Derinçay, Silifke ve Zeyne” Hidroelektrik Santrallerinin bir bütün halinde özelleştirme ihalesinde en yüksek teklif, 9,04 milyon TL ile Erg  Altyapı İnşaat Turizm Ticaret Sanayi Ltd. Şti.tarafından verildi.


Özelleştirme İdaresi Başkanlığı(ÖİB), Anamur, Bozyazı, Mut-Derinçay, Silifke ve Zeyne HES için en yüksek teklif 9,04 milyon TL ile Erg Altyapı İnşaat tarafından verildiğini bildirdi.


ÖİB'den konuya ilişkin yapılan açıklamada "Elektrik Üretim A.Ş.’ye ait, Anamur, Bozyazı, Mut-Derinçay, Silifke ve Zeyne Hidroelektrik Santrallerinin bir bütün halinde özelleştirme ihalesi nihai pazarlık görüşmesinde en yüksek teklif 9.040.000- TL ile Erg Altyapı İnşaat Turizm Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti. tarafından verilmiştir" denildi.


Bu haber toplam 3649 defa okundu


YAZARLAR