Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - EPİAŞ Yardım Masasını Hizmete Sundu
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

EPİAŞ Yardım Masasını Hizmete Sundu

EPİAŞ Yardım Masasını Hizmete Sundu
Talep, öneri ve şikâyetler EPİAŞ Yardım Masası aracılığıyla iletilebilecek.
15.03.2021 / 18:10

Enerjimagazin-EPİAŞ, sunmuş olduğu ürün ve hizmetlerin kalitesini sürekli olarak yükseltmeye devam ediyor. Şirket bu kapsamda EPİAŞ Yardım Masasını (EYM) hizmete sundu. Talep, öneri ve şikâyetler EPİAŞ Yardım Masası aracılığıyla kolaylıkla bildirilebilecek.


Piyasa katılımcıları, Kullanıcı adı ve şifreleri ile sisteme giriş yaparak yeni talep oluşturabilecek, devam eden ya da geçmiş taleplerini görüntüleyebilmekte ve sorularına “Sıkça Sorulan Sorular” bölümünde hızlı yanıtlar alabilecekler.


Piyasa katılımcısı olmayanların ise Şeffaflık Platformu, Piyasa Mali İşlemler ve Tüzel Kişilik Kaydı işlemlerine yönelik talep, öneri, sorun ve şikâyetlerini iletebilmeleri için sisteme e-posta adresleri üzerinden kayıt olabilmeleri gerekiyor.EPİAŞ’tan konuya ilişkin yapılan açıklama şu şekilde:


Değerli Piyasa Katılımcılarımız,


EPİAŞ olarak, sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetlerin kalitesini sürekli olarak yükseltmeye devam ediyoruz. Bu doğrultuda hizmete sunduğumuz EPİAŞ Yardım Masası – EYM aracılığıyla, her gün her saatte talep, öneri ve şikâyetlerinizi kolaylıkla bildirebilirsiniz.


1 Mart 2021 tarihine kadar aktif olan;


gop@epias.com.tr, gip@epias.com.tr, uzlastirma@epias.com.tr, st@epias.com.tr,


kayit@epias.com.tr, dogalgaz@epias.com.tr, seffaflik@epias.com.tr


e-posta adreslerinin ilgili tarihte kapatıldığını, önemle hatırlatmak isteriz. Tüm talep, öneri ve şikayet bildirimleri yardim.epias.com.tr adresinden yapılabilmektedir.


PİYASA KATILIMCILARIMIZ;


Kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yaparak yeni talep oluşturabilmektedirler, devam eden ya da geçmiş taleplerini görüntüleyebilmekte ve sorularına “Sıkça Sorulan Sorular” bölümünde hızlı yanıtlar alabilmektedirler.


Elektrik Piyasası, Doğal Gaz Piyasası, Piyasa Mali İşlemler, Şeffaflık Platformu ve Mobil Uygulama konu başlıklarında; İşlem, Bilgi Talebi, Sorun Bildirimi veya Öneri-İyileştirme içerikli başvuruda bulunabilmektedirler.


PİYASA KATILIMCISI OLMAYAN PAYDAŞLARIMIZ;


Sisteme e-posta adresleri üzerinden kayıt olabilmekte, Şeffaflık Platformu, Piyasa Mali İşlemler ve Tüzel Kişilik Kaydı işlemlerine yönelik talep, öneri, sorun ve şikâyetlerini iletebilmektedirler.


* EPİAŞ Yardım Masası’na teknik sebeplerden dolayı ulaşılamadığı durumlarda Acil Destek e-posta adreslerini kullanabilirsiniz:

Bu haber toplam 3245 defa okundu


YAZARLAR