Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - TEDAŞ'ta Atamalar
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TEDAŞ'ta Atamalar

TEDAŞ'ta Atamalar
Bora Ülker TEDAŞ Genel Müdür Yardımcılığı, Zafer Turut ise TEDAŞ Yönetim Kurulu Üyeliğine yeniden atandı.
08.04.2021 / 16:51

Enerjimagazin-TEDAŞ Genel Müdür Yardımcısı Bora Ülker mevcut görevine asaleten atanırken, diğer Genel Müdür Yardımcısı Zafer Turut ise TEDAŞ Yönetim Kurulu Üyeliğine yeniden atandı.


Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş (TEDAŞ) Genel Müdürlüğü’nde açık bulunan Genel Müdür Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu Üyeliğine atama yapıldı. Söz konusu atamalara ilişkin Cumhurbaşkanlığı Kararı Resmi Gazete’de yayımlandı.


Buna Göre yaklaşık bir yıldır vekaleten TEDAŞ Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Bora Ülker bu göreve asaleten atanırken, Yönetim Kurulu Üyeliğine ise TEDAŞ Genel Müdür Yardımcısı Zafer Turut yeniden atandı.


Cumhurbaşkanlığı Kararnamesine göre ayrıca Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı Tabii Kaynaklar Dairesi Başkanlığına Leman Çetiner atanırken EÜAŞ 1. Hukuk Müşaviri Ayşegül Seyfeli görevden alındı. Seyfeli’nin yerine ise Murat Örgen 1. Hukuk Müşaviri olarak atandı.


Bu haber toplam 1780 defa okundu


YAZARLAR