Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - İşte TEDAŞ'ın Yeni Genel Müdürü
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

İşte TEDAŞ'ın Yeni Genel Müdürü

İşte TEDAŞ'ın Yeni Genel Müdürü
İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.(AYEDAŞ) Genel Müdür Mükremin ÇEPNİ, haberimizi doğruladı.
02.08.2013 / 00:27

TEDAŞ Genel Müdürü Haşim KEKLİK’in emekliğe ayrılmasının ardından yerine getirilecek ismi açıkladığımız haberimize Mükremin ÇEPNİ’den doğrulama geldi.


Hatırlanacağı üzere, TEDAŞ Genel Müdürü Haşim KEKLİK’in emekliğe ayrılmasının ardından yerine İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş. (AYEDAŞ) Genel Müdürü Mükremin ÇEPNİ’nin getirileceğini kamuoyuna ilk duyuran www.enerjimagazin.com olmuştu.


İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş. (AYEDAŞ) Genel Müdürü Mükremin ÇEPNİ, bugün AYEDAŞ Personellerine hitaben bir veda mesajı yayımlayarak AYEDAŞ’a veda etti. ÇEPNİ, yayımladığı mesajda TEDAŞ Genel Müdürlüğü’nde göreve başlayacağını açıklayarak konuya ilişkin www.enerjimagazin.com da yaptığımız haberi de doğrulamış oldu.


Çepni yayımladığı mesajında, 21.05.2012 tarihinde başladığı AYEDAŞ Genel Müdürlüğü görevinden 31.07.2013 tarihi itibariyle ayrılmış olduğunu ve 01.08.2013 tarihi itibariyle TEDAŞ Genel Müdürlüğü’nde göreve başlayacağını belirtti.


İşte Çepni’nin AYEDAŞ Personeline Hitaben Yayımladığı Veda Mesajı:


“Değerli mesai arkadaşlarım;


21.05.2012 tarihinde başladığım AYEDAŞ Genel Müdürlüğü görevimden 31.07.2013 tarihi itibariyle ayrılmış bulunmaktayım.


Bu süreçte genç, dinamik ve her zaman göreve hazır, deneyimli bir ekip olan AYEDAŞ Hizmet Ordusunun siz değerli bireyleri ile çalışmaktan her zaman keyif aldığımı ve sizlerle gurur duyduğumu bilmenizi isterim.


Birlikte çalıştığımız süre zarfında, her şeyden önce acıyı paylaşarak azalttık ve biz büyük bir aile olmayı başardık.


Büyük bir aile olmanın verdiği bu güç ve güvenle beklentiyi aşan bir hizmet anlayışını hedefledik. Bu hedefe ulaşmak için yaptığımız yolculukta, her birinizin görev aşkı ve iş odaklı duruşunuz bana daima güç ve cesaret verdi.


Eminim ki sizler de her kademede üstlendiğiniz görevi layıkıyla yerine getirebilmiş olmanın haklı gururunu yaşıyorsunuzdur.


Birlikte olduğumuz dönem boyunca gösterdiğiniz gayret ve desteklerle ulaştığımız başarıdan dolayı siz değerli çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyor, kazasız, belasız, huzurlu, milli, manevi ve ahlaki değerlerimize yakışır bir iş ortamı ve ailelerinizle sağlıklı, mutlu ve huzur içinde bir hayat geçirmenizi diliyorum.


Elektrik Dağıtım Sektöründeki hizmet yolumda sizlerle aynı hedefe 01.08.2013 tarihi itibariyle TEDAŞ Genel Müdürlüğü’nde başlayacağım görevim ile yürütmeye devam edeceğim.


 AYEDAŞ’ta yolumuzun kesiştiği her arkadaşımın benim için kıymetli olduğunu ve gözden ırak olsanız da gönlümden ırak olmayacağınızı bilmenizi isterim.


Size çok kıymetli mesai arkadaşlarımdan helallik diliyorum.


Sevgiyle yoğrulmuş saygılarımla. Allah’a emanet olunuz.


Mükremin ÇEPNİ”


Biz de www.enerjimagazin.com ailesi olarak AYEDAŞ Genel Müdürü Mükremin ÇEPNİ’ye TEDAŞ Genel Müdürlüğü görevinde başarılar diliyoruz.


Mükremin ÇEPNİ Kimdir?


Çepni, 1963 yılında Kayseri’ de doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Kayseri’ de tamamladı. 1984 yılında Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Bölümünden mezun oldu. Mezuniyet sonrası Kayseri ve Antalya’ da bir yıl kadar serbest mühendislik ( proje mühendisliği ) yaptı. Aralık 1985 ile Mart 1987 tarihleri arasında önce Ankara Muhabere Okulu ardından Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ nde vatani görevini yedek subay olarak tamamlayarak Nisan 1987’ de Yurda döndü.


18 Mayıs 1987’ de TEK Yozgat İl İşletme Müdürlüğü’ nde mühendis olarak göreve başladı. 20 Ekim 1987 tarihinde TEK Kayseri İl İşletme Müdürlüğü' ne tayin oldu. 1 Mart 1990 tarihinde TEK Kayseri İl İşletme Müdürlüğü’ nün Özelleştirilmesi ile Kayseri ve Civarı Elektrik T.A.Ş. (KACETAŞ) ‘ ye geçti. Çeşitli servislerde Mühendis, Baş Mühendis olarak çalıştıktan sonra 2002 yılında İlçe İşletmeler Müdürü oldu ve 16 İşletme Şefliğinin Müdürlüğünü yaptı. 2004 yılında İşletme Bakım Müdürlüğü’ ne atandı ve 2009 yılına kadar yürüttüğü bu görevinden Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü’ ne atandı ve bu görevi 3 yıl yürüttü.


5 Mayıs 2012 tarihinde AYEDAŞ Genel Müdürlüğü’ ne atandı. Meslek hayatı boyunca yurt içi ve yurt dışı birçok kurs ve seminere katıldı. İki yıl süreyle TÖMER’ de İngilizce dil eğitimi aldı. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Kamu yararına çalışan 3 ayrı dernekten birisinde Yönetim Kurulu II. Başkanı olarak diğer iki dernekte ise Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.


Ocak 2006’ da Türkiye Kayak Federasyonu seçimlerine katıldı, Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi ve Başkan Vekili olarak görevlendirildi. 2010 yılında yenilenen seçimlerde tekrar yönetim kuruluna seçilerek Başkan vekilliği görevine tekrar getirildi. Çepni,evli ve üç çocuk babasıdır.


Bu haber toplam 128343 defa okundu
YORUMLAR
harun carti: 
"mağduruz"
Sayın müdürüm ben ağrı patnostan HARUN CARTİ bizim elektirik 7 gündür kesilmiş bulunmakta burdaki yetkili görevli kişilere söylüyoruz ama somut bir cevap alamıyoruz lütfen müdahale ederseniz seviniriz çok mağduruz iş yok güç yok müşteri kaybı yaşıyoruz.... sevgiler saygılar sayın müdürüm
06.01.2016 / 21:44
fuat korkmaz: 
"Yerini dolduran bir Genel Müdür"
Tedaş Genel Müdürü Mükremin beye başarılar dilerim. Konusuna hakim yerini dolduran bir genel müdür. Böylesini yüzü güleç insanlar değer veren, vermiş olduğu bu değeri karşısındakine hissettiren bir beyfendi.
09.04.2015 / 16:37
x: 
"OEDAŞ"
oedas ın durumunu duzeltınız taseronu ıstemıyoruz tazmınat alamıyoruz
20.01.2014 / 21:30
ali aslan: 
"şikayet"
bana elektırık fatrası 80 tl harcamısıö geliyo toplam faturam 130 nasıl iş bu kdv 19tl alınmıs utanın be allahım hepınızın kursahında bıraksın
16.01.2014 / 20:51
ayşe turhan: 
""
sayın genel müdürüm adana tedaş personeliyim. annem kayserili sicimoğullarından, (eski belediye başkanı şahap sicimoğlu akrabamız) sizin kayserili olduğunuzu öğrenince,biz üç kardeş olarak, kendimize yakın görerek,eğer müsaadeniz olursa adana dan, yanınıza gelip görüşmek istiyoruz. saygılarımla.
31.12.2013 / 11:52
Burak ÖKTEM: 
"TEİAŞ Genel Müdürlük Arsası"
TEİAŞ Genel Müdürlüğünün üzerinde bulunduğu arsaların başkalarına ait olması ve bunun 38 yıl hak sahiplerinden saklanması gerçekten çok saygın bir kurum olduğunuzu gösteriyor yasaların sizlere verdiği hakları kaçak elektrik işinde de kullansanız çok güzel olacak.
03.12.2013 / 23:16
ADMİN: 
"TEDAŞK"
Sayın TEDAŞK başlıklı yorumu yapan kullanıcı: Yapmış olduğunuz hangi yorum yayınlanmamıştır bilemiyoruz. Bazı durumlarda İngilizce karakter barındıran yorumlar sistemimize düşmemektedir. Lütfen yayınlamadığımızı iddia ettiğiniz yorumunuzu "enerjimagazin@gmail.com" veya "http://www.enerjimagazin.com/contact.php" linki kullanarak tekrar yollayınız. Kontrol edip derhal yayınlayalım. Buradaki yorumlarda yanlı bir tutum sergilememiz mümkün değildir. Yapmış olduğunuz ima tamamen gerçek dışıdır. Bilgilerinize
15.08.2013 / 17:02
TEDAŞK: 
"TEDAŞ GENEL MUDURU"
Tedas genel müdüru Mukremin CEPNİ bugün itibari ile makamına yerlesti. Kötü dualar yeterli olmadı... bir önceki yorumlarimi neden yayinlamiyorsun admin amacin ne senin !!!!!!
15.08.2013 / 16:16
isimsiz: 
"Sap döner keser döner."
Arkadaşlar giden gitti. Gidenlerin içinde ne kadar teknik personel var bilmiyorum ? İş Riski,Vardiya Tazminatı ,Bakım Tazminatı ve Fazla Mesai ücreti almayacakları konuşuluyor.Yani kuru maaş Ne Kadar Yapar= 1.500 - 1.600 arası.Kapsam dışı olanlar daha fazla alacaktır.Aynı maaşları geçirli olacak. 07.08.2013 tarihinde yapılan 4 - C iyileştirmeli ile aynı neredeyse. O yüzden Sendika üyesi olan çalışanlar çok üzülmesinler bence. Elbetteki bir takım kayıplar söz konusu, ama bakalım MEvlam neyler ,neylerse güzel eğler.
08.08.2013 / 13:57
hayrettin topoğlu: 
""
sn.Mukremın ÇEPNİ yeni görevinizde basarılar dılerım... hayatınızı okudum özeleştırı yerıne tebrık hak edıyosunuz saygılarımla
06.08.2013 / 09:32
HALİM KAHRAMAN: 
"KEŞKE BENDE KAYSERİLİ OLSAYDIM."
BURADA YAPILAN ELEŞTİRİLERE KATILMAMAMAK MÜMKÜN DEĞİL, AMA BOSTANCI SOSYAL TESİSLERDE SENELERCE ÇALIŞAN EMEK VEREN ARKADAŞLAR VAR ONLARA HAKSIZLIK YAPILMASIN BENCE ÖZELLEŞMEYEN TEK YER ORASIYDI KALAN ARKADAŞLARA LAFIM YOK BENCE NORMAL ,BU SAATTEN SONRA GARSONLUK YAPACAK HALİMİZ YOK. HİZMET ALIMINDA SIRF KAYSERİLİ OLDUĞU İÇİN BOL BOL FUZULİ ADAM ALMIŞLAR.1 KİŞİNİN YAPACAĞI İŞİ 2 KİŞİ YAPIYOR.ESKİ SICAKLIK KALMAMIŞ ,MAÇ SEYRETMEYE YEMEK YEMEĞE GİDEN ARKADAŞLARIN DA GÖZÜNE ÇARPMIŞTIR.HAYIRLISI AMA PES DOĞRUSU.......
05.08.2013 / 20:02
yeni enerjisa çalışanı: 
"RİCAA"
SAYIN ENERJİSA YETKİLİLERİ LÜTFEN ESKİ GENEL MÜDÜRÜMÜZ HALİLİ İBRAHİM LEVENTOĞLUNU GÖREVE GETİRİN ŞİRKETTTE ŞU AN HERKESİN KAFASI ÇOOK KARIŞIK KİMSE NE YAPACAĞINI BİLMİYOR TANIDIĞIMIZ BİLDİĞİMİZ VE SEVDİĞİMİZ BİR MÜDÜRDÜ KENDİSİ ONUN GELMESİYLE HERKESİN MORALİ DÜZELECEK KENDİNE GELECEK LÜTFENNN SESİMİZİ DUYUN ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM....
05.08.2013 / 19:46
yetiş türköz: 
"adil ve akil insan"
geldiğinde seni sevdik inşaallah diğerleri gibi çıkmaz dedik.ama bizi ters köşeye yatırdın giderayak çok güzel bi çalım attın sisteme ne kadar iyi adapte olduğunu bize gösterdin..varsa bi hakkım bende kalsın yevmil kıyamette haklaşırız belki
05.08.2013 / 02:30
haksızlık: 
"Ayedaş"
Haksızlığa sesini çıkarmayan"dilsiz şeytandır"
04.08.2013 / 11:22
kürşat yılmaz: 
"hayırlısı olsun"
arkadaşlar biz önümüze bakalım sinirimizi 30 kişiden çıkarmayalım 10 yıldır özelleşmek için çabalanıyordu. hepimiz bunu biliyorduk ama işi hep şansa bıraktık inşallah özelleştirme olmaz diyorduk.ama kaçınıılmaz oldugunu gördük .şimdi birlik zamanı kimse kişisel saldırı yapmasın.şimdi yapacagımız hep birlik olmak gerçi ben bunun tersi olacagına inanıyorum genel konuşmak gerekirsem her üç kişiden biri konuşmuyor bu durumda bizi kimse savunamaz.nu nedenle sabırlı olup şapkamızı önümüze koyalım düşünelim inanın herşey çok daha güzel olacak...
04.08.2013 / 11:20
kadir gecesi: 
"kadir gecesi"
Bu site Ayedas calisanlarının dertleşme yeri gibi oldu. Ben de Kadir Gecesinin tüm arkadaşlarıma hayırlar getirmesini dilerim. Umarım hepimuz dertlerimizden uzak mutlu ve huzurlu bir ortamda çalışırız.
03.08.2013 / 14:25
Korkun: 
"Hadis-i Şerif"
İncittiğiniz İnsanın ve Kırdığınız Gönlün BEDDUASINDAN KORKUN...!
03.08.2013 / 02:15
EZİLENLER: 
""
İSİMSİZ YAZAN KİŞİ BEKÇİLER VE BÜRO ELAMANLARI ANLIMIZIN TERİYLE ÇALIŞIYORUZ SİZİN GİBİ SABAH GELİP KAHVALTI MAKYAJ SAÇ BAŞ YAPIP 10 DA İŞİMİZİN BAŞI GEÇİP OTURMUYORDUK GERÇİ SİZ ŞUANDADA OTURUYORSUNUZ YUNUSTA BOSTANCIDA KİMİNİDE VANIKÖYE SORUMLU YAPMIŞSINIZ
03.08.2013 / 00:47
kameraci: 
"enerjisa duy sesimizi"
Sayin genel.mudurum halil ibrahim leventoglu nerdesinizzzz lutfen geri dönünbizler sizin gibi biri durust ve caliskan adam satmayan adaletli biriyle enerji sa altinda bu sirketi dahada büyütüruz lutfe birileri sesimizi duysun
03.08.2013 / 00:12
gururlu onurlu: 
"allah var"
içim den hiç hayırlı olsun demek gelmiyor hatta inşallah o koltuk ta fazla duramaz böyle dua haketti acaba seçtiği o kişiler diğer personelden ne üstünlüğü vardı neye göre kıyasladı rabbim şu mübarek ayda cümlesinin huzurunu bozsun cümlesine hakkım haram olsun
02.08.2013 / 20:44
niyet belli: 
"Şimdi dere göründü"
Kaç gündür ortalığı velveleye verip çalışma arkadaşlarını birbirine düşürmeye çalışan kişilerin ne yapmak istedikleri yada başka birinin üzerinden kendi günahlarını temizlemeye çalışmaları üzüntü verici
02.08.2013 / 20:32
enerjisaya duyurulur: 
"baş sağlığı"
Akşam isten eve dönüp evde yaslı bir şekilde otururken elinde baklavası ile zilimi çalıp rahmetlik babam için taziyeye gelen bir genel müdürdünüz siz. çalışanın evine taziyeye giden baskabir genel müdür gelmedi bu şirkete son genel müdür de kendine yakın olanları kanatları altına alarak tabi bizimde ahımızı alarak çekti gitti sayın leventoğlu Allah tan tek dileğim tekrardan başımıza gelmenizdir. Vallahi soz veriyorum siz gelin işten ilk beni atın. Bu şirkete Halil İbrahim Leventoğlu yakışır. Enerjisa ya duyrulur
02.08.2013 / 15:14
enerjisa: 
"enerjisa"
Halil İbrahim bey ne zaman dönüyorsunuz. Bugüne kadar hakkınízda kötü konuştuğum için hakkınızı helal edin. Bu olaylar olmasaydı değerinizi anlayamazdım belkide. Enerjisa yönetimine diyorum ki Halil İbrahim leventoğlu ile bizleri bulusturun başımıza getirin. Göreceksiniz şirkette ki değişimi
02.08.2013 / 14:55
gurur duyuyorum: 
"şimdiki enerjisa çalışanı"
Sizlerle çalışmaktan gurur duyuyorum değerli mesai arkadaşlarım...
02.08.2013 / 14:54
Ayedaş: 
"Ayedaş"
sen insanlara haksızlık yap sonra gel kahve hatırından bahset,bir de dava açılacakmış.evet dava lazım "AYEDAŞ PERSONELİ"nin açması lazım o davayı.
02.08.2013 / 14:02
Ayedaş: 
"Ayedaş"
burada bahsi geçenler bilinmedik ve tanıdılmadık insanlar değil.keza ben burada kimseye hakaret veya küfür edildiğinide göremedim.herkez haklı bu konuda bu kesin.bu hakkıda sulandırmak isteyenler var.ama tabi beddualar var bu insanların kendi seçimi.istiyen hayır duası isteyen beddua eder.bu yasalarda bir suç teşkil etmez.hakkımı helal etmiyorum demek Allah sizleri bildiği gibi yapsın demek suç mu.dua etmek suçsa bilemem tabi.
02.08.2013 / 13:53
BARIŞ: 
"AYEDAŞ"
Sevgili arkadaşlar; Bence artık bu işe bir son verin... Bilmediğiniz ve tanımadığınız insanlar hakkında ileri geri yorumlar yazmayın İnsanların da birbirlerine bakacak yüzleri olmalı BİR FİNCAN KAHVENİN 40 YIL HATRI vardır.. BU SİTEYE VE YAZILARI YAZAN ARKADAŞLARA DAVA AÇILACAĞINI DUYDUM... BU DURUM HİÇ HOŞ BİR ŞEY DEĞİL.... her keze yapacağı işler için BAŞARILAR dilerim. ALLAH yolunuzu AÇIK etsin.. AYEDAŞın bu kadar KALİTESİZ bir kurum deği 21 bölgedede Temsilcilikler kuruldu ve buna benzer olaylar yaşandı bu kadar rezillik AYEDAŞ yakışmaz.... Hemde bizden TEDAŞ Genel Müdürü çıkmışken.... Sevgilerimle.....
02.08.2013 / 12:57
açıkkama bekliyoruz: 
"????aynen katılıyorum"
evet açıklama bekliyoruz.ama açıklama yapacak yüzlerimi var sanki
02.08.2013 / 12:10
açıklama bekliyoruz: 
"??????"
Konu başlığımız ortada arkadaşlar... bizler ne şekilde ve de hangi hakla bu görevlere gerildiklerinin peşindeyiz... bunun peşini bırakmayacağızı bilmelerini isterim.. konuyu dağıtacaklarına bir açıklama yapsınlar bakalım.
02.08.2013 / 11:59
kadir atmaca: 
"isimsize"
sen önce delikanlı olda ismini yaz ondan sonra konusuruz.
02.08.2013 / 11:29
bekçi değilim: 
"ama yinede"
Bahsi geçen bekçi arkadaşlar en azından sizler gibi dedikodunun zirvesine çıkmadılar. Burada bir haksızlık var ve herkes bu sayfaya yorum yaparak bir açıklamasını bekliyor. Ünvan küçümsemesi yaparken kendi seviyenizide ortaya koymuş oluyorsunuz.. demekki sizinde yorumları okuyabilecek kadar boş vaktiniz var. Önce kendinize baksanız?????
02.08.2013 / 11:11
isimsiz:: 
"isimsiz"
sen bekçilik tavsiyesi eden.korkmadan isminide yazsan dürüstçe bir zahmette biz de göstersek sana bekçiyi.sen otur.sesini çıkarma.
02.08.2013 / 10:55
isimsiz: 
"isimsiz"
Arkadaslar kapıdaki bekcileri kadir ATMACA gibi masa basına oturtturursan butun gun yapacak bisey bulamayinca millete saldirir en iyisi sen yine bekci ol canli dedikodu yaparsin...
02.08.2013 / 10:13
T.M.O: 
"Temsilcilik"
arkadaşlar protestonun olduğu gün iki arkadaşımız genel müdürün yanına çıkmış.duyduklarıma inanamadım doğrusu.resmen dalga geçmiş müdür verdiği cevaplarla.konuşan arkadaşlar yazsınlar buraya da her kez okusun verilen cevapları.ben yaptım oldu zihniyeti.gazete ilanından bahsediliyor.gerçi hangi gazete yayınlar o da ayrı ama.yorumlara alınan arkadaşlar niye alınıyorlar yalan mı bunca yazılanlar.hiç mi kızarmadı yüzleri aldıkları parayı huzurla yiyebileceklermi.hiç sanmıyorum.bunca insanın ahını aldıklarını fakında bile değiller. abdal ata binince bey oldum sanır,şalgam aşa girince yağ oldum sanır.
02.08.2013 / 08:30
serap: 
"ebru halis"
ebru halis tuzla eğitim müdürü olabilmek için her numarayı deniyor.yakında göreceksiniz tuzla eğitimin müdürü olacak.sağda solda konuşuyor ....mükremin bey tedaş genel müdürlüğüne başlar başlamaz atamasını yapacak.isterseniz bahis oynayabilirsiniz.vay vay vay....daha sonra ne olur bilinmez.güç nerede ebru hanım orada..tüm ayedaşlıların vebali ebru halisindir
01.08.2013 / 23:43
ayedaşlı: 
"ne bu şiddet ne bu celal"
Nalan ÖZTÜRK hanfendi hayli alınmış çalışanlarla birlik olacağı yerde haberleri ile bizleri aydınlatan gerçekleri ortaya koyan ENERJİ MAGAZİN sitesini hedef alması manidar geldi en azından neler yapılmışsa aydınlanmasına vesile olmuş site . Bazılarıda suçluluk duygusu içerisinde Uzun lafın kısası ben mükremin beyden beklerdimki arkadaşlar tedaş genel müdürü oluyorum sizler içersindende mülakatla yada kurayla 40 çalışma arkadaşıma ihtiyaç var kimse darılmasın .mükremin bey malesef şu anda taraflı olarak zihnime kazındı silinmeside zor olur
01.08.2013 / 19:57
Aziz DEMİRCİ: 
"HAYIRLI OLSUN."
Sevgili AYEDAŞ eski çalışanları nerelerdesiniz bilemiyorum ama yeni görevlerinizde başarılar dilerim. Haksızlık.... her yerde var. Canınızı sıkmayın. Sadece Yaradana havale edin yeterli. Bir gün misli ile çıkacaktır. Saygılar.
01.08.2013 / 15:59
EDİTÖR: 
"YORUMLAR"
Sayın Nalan ÖZYURT, hakkınızda Haber Portalımız tarafından yapılmış bir haber bulunmamaktadır. Haber diye bahsettiğiniz şey haber portalımızda yer alan haberlerin altındaki yorumlar ise, bilmenizi isteriz ki bu yorumlar haberlerimizi okuyan okuyucularımız tarafından yapılmaktadır. www.enerjimagazin.com ile hiçbir ilgisi yoktur. Okuyucularımız tarafından yapılan bu yorumlar editörlerimizin kontrolünden sonra yayınlanmaktadır. Editörlerimizin dikkatinden kaçan ve sizi rencide eder tarzda yayımlanmış bir yorum var ise lütfen http://www.enerjimagazin.com/contact.php link aracılığı ile ulaştırınız. Derhal kaldıralım
01.08.2013 / 15:10
ayedas: 
""
sendikacıların demesine göre senin tuzlaya gitmenin nedeni yazışma kurallarını çok iyi bilmenmiş o yüzden gitmişsin kusura bakma ya biz yazım kurallarını bilmiyoruz bize öğretirmisin
01.08.2013 / 13:56
SERAP YABAŞ: 
"ankaranın eli"
arkadaşlar sakın mükremin beyi suçlamayın.adamcağız kimseyi tanımaz. e.h ve ankara ekibi ne buyurduysa onu yaptı.
01.08.2013 / 13:20
NALAN ÖZYURT: 
"asılsız iddialar"
SAYIN ENERJİ MAGAZİN ÇALIŞANLARI SİZİN DOĞRULUĞUNUN İSPATI ELİNİZDE OLMADAN BÖYLE YAYINLAR YAPMANIZ NE AHLAKİ KURALLARA NEDE HUKUKİ KURALLARA UYMUYOR HAKKIMDA ÇIKAN HABERLERİ BENDEN TEYİT ALMADAN YAZMANIZ SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNMAMA SEBEBİYET VERECEK HEMEN HAKKIMDA ÇIKAN HABERLERİ KALDIRMANIZI SİZDEN RİCA EDİYORUM..... UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. HAKKIMDA YAZILANLAR KÜFÜR VE HAKARET DEĞİLMİ..
01.08.2013 / 12:43
enerjisa çalışanı: 
"kişiliğimizi kaybetmeyiz"
Şirketimizi devri ve yeni yönetim tüm mesai arkadaşlarıma hayırlı olur inşallah. Bugün Enerjisa da ilk günümüz. mesai ye başladığım an düşündüğüm tek şey, Yüce Allahım kişiliksiz assolistlerin ayak izlerini yağmurla sildiği oldu.
01.08.2013 / 11:46
şimdi enerjisa çalışanı: 
"yazıklar olsun"
Ayedaş assolistleri tüm hakkımız haram olsun sizlere.. sessimizi gerekli mercihler duymuştur umarım ve gerekeni yerine getirerek bizi yanıltırlar.
31.07.2013 / 20:17
ayedaş çalışanı: 
""
sayın mükremin çepnin bu kadar hızlı yükselişide gösteriyor ki bize ayedaşa tedaş genel müdürü olmaya getirilmiş,ama bu toprakçılık bitsin artık yeter ,hakkım ne çepniye ne diğerlerine haram olsun.....inançlı bi insansa bence yaptığı bu yanlış atamaları iptal eder veya her çalışanı kadroya alır.
31.07.2013 / 19:53
EZİLENLER: 
"YÜZLERİ YOKTU"
NE OLDU ÇEPNİ BİZLE VEDALAŞMAYA YÜZÜN YOKTU ŞİMDİYE KADAR ÇALIŞANLARLA VEDALAŞMADAN GİDEN TEK GENEL MÜDÜRSÜN AMA UMARIM SEN VE YANDAŞLARIN GİTTİĞİNİZ YERDE KOLTUKTA İNŞALLAH RAHAT EDEMEZSİNİZ.
31.07.2013 / 18:28
hak yiyenin: 
"mağdurları"
duyumunuz nedir paylaşırmısınız.onuda haram edelim.
31.07.2013 / 17:13
T.M.O: 
"temsilcilik"
arkadaşlar bu temsilcilik ve eğitim mrk.lerini geçenler için alacakları en düşük maaş ne olacak bilgisi olan varmı.ben bir duyum aldım da.
31.07.2013 / 15:23
Çapulcu: 
"Yandaşsız"
Harbi yazık ya, zaten iş stresi var ,yok 4C yok özel derken bir de torpilliler çıktı. İnsanın içini acıtmak kimlerin hoşuna gidiyor. Kendi şirketinde alkış protestosu bile yapamıyorsun etrafında çağrılan sivil polisler bölgelerden gelmemeleri için tehdit edilen personeller. 3 gündür devletten soğuttular bizi.
31.07.2013 / 15:11
erol: 
"Torpil"
Personeldeki Nalan dan eksiğim nedir benim.
31.07.2013 / 12:43
KORKMAZ: 
"yönetici ve idareci olmak__?"
konu başlıgında da yazdım yönetici ve idareci olmak topillerle olmaz topilli yönetici işde bu kadar olur. ayedaş özelleşmis enerji sa neredeyse devir aldi alacak 1 yada 2 gün kalmis genel müdür yada alt kademelerinden hic bir yönetici işciye ne aciklama yapti ne bir duyuru yapti tabiki neden böyle bir şeyin içerisine girsinlerki adamların işleri başından aşkın ortada bir pasta varmis pasta varken emekçileri kim düsünür millet pasta pesinde emekçiler ne olursa olsun ama bu insanların ahi insani iyi etmez bir yerlerden cikarda sen anlamazsin mükremin diyorum bey demicem cünkü mükremin denen sahis sadece genel müdürlük müdürü oldu gider bölgelerdeki çalisan emekcilerin işcilerin müdürü olamadi yolun açık olsun ama senin görmeyecegin bir perde olsun ve yolun sönunu göremeden tökezle daha ne denilebilirki lütfen yorumu yayonlayınız şidet yada kötü bi içerik yok _?
31.07.2013 / 00:18
erol: 
"ADALETSİZLİK BU İŞTEEE"
Yıllardır bu şirkette çalışıyorum,bir sabah işe geldim,30-40 kişi tedaş kadrosuna gecirilmiş diye duydum.ne zaman sectiniz,hangi kriterlere göre aldınız bilinmiyor.Torpilli olan geçtide olmayanın sucu nedir. Ben geçmeyi bilmiyormuydum.İstesem yapabilirdim. Bimere bende şikayette bulunacagım.haksızlık,ve bu insanlara saygısızlık..helal etmiyorum.
30.07.2013 / 23:03
memoli memoli: 
"MAZLUMUN ALLAHI VAR INUTMAYIN MÜKREMİN BEY.."
SİZİ BU MÜBAREK RAMAZAN AYINDA 36+12 48 KİŞİ HARİÇ RABBİMİZE HAVALE EDİYORUZ
30.07.2013 / 22:55
sedat: 
"kınıyorummm"
öncelikle sn:genel müdürüme yeni görevinde başarılar dilerim. Gerçekden beyefendi ve mütavazi bir kişiliğe sahip bir insan. Bu alınan kişilerde parmagı varmı yokmu bilmiyorum ama,varsada bu insanlar hangi kriterlerle secildiler. Ben bir insan elini vicdanına koyar.Bu dünyanın diger tarafıda var... sadece kınıyorum.yakışmadı,bu işte parmagı olanlara.aa..
30.07.2013 / 22:52
YEKTA ÖZDEMİR: 
"GEÇMİŞ GELECEK"
Geçmişi iyi olan gelecegi iyi olur geçmişi kötü olen gelecegi
30.07.2013 / 22:05
EMEKÇİ: 
"YAZIKLAR OLSUN"
BU MÜBAREK RAMAZAN AYINDA BÖYLE YAŞANMASI ÇOK ACI VERİCİ BİR OLAY 1700 KİŞİDEN 38 KİŞİ ÇOK AKILLI 1652 KİŞİ İŞE YARAMAZ BUMUDUR YAZIKLAR OLSUN. ADALETTEN BAHSEDİLEN BİR ŞİRKETTE ADALET NERDE SORARIM AYRICA BU KADROYU ELİNE ALANLAR VE O KADROYU VERENLER VİCDANINIZ TIRMALIYORMU SİZİ.KESİNLİKLE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM ELBET BİR GÜN ADALET TECELLİSİNİ VERİR.
30.07.2013 / 10:25
Tahsin Murat OKMAN: 
"Temsilcilik"
ayedaş "temsilcilik " için personel seçilmiş deniyor.ne zaman duyuruldu ne zaman seçildi.her bölgede duyuru yapıldı.burda niye yapılmadı.böyle haksız bir şey olur mu, kapalı kapılar ardından personel seçilmiş.neye göre hangi kritere göre,hangi vasfa göre,hangi yakınlığa göre.insan dostlarını işte böyle zamanlarda tanır.gizli kapaklı kulisler,saman altından su yürütmeler.valla şeytan.........yok hakaret etmeyeceğim deymez.
29.07.2013 / 21:00
ayedaş çalışanı: 
""
yönetici dediginiz adil olmalı olmadıktan sonra nereye giderse gitsin
29.07.2013 / 17:25


YAZARLAR