CW Enerji, CV Charging Vehicles Markası İle Go Green Türkiye'ye Katıldı
Haber
20 Kasım 2023 - Pazartesi 19:20 Bu haber 8744 kez okundu
 
CW Enerji, CV Charging Vehicles Markası İle Go Green Türkiye'ye Katıldı
ENERJİ Haberi
CW Enerji, CV Charging Vehicles Markası İle Go Green Türkiye'ye Katıldı

CW Enerji, hayata geçirdiği CV Charging Vehicles markası ile 16-18 Kasım tarihleri arasında Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Elektrikli Araçlar, Şarj Teknolojileri, Ekipman ve Donanımları Fuarı’nda (Go Green Türkiye) araç şarj istasyonları ve istasyon ağı alanlarında sundukları çözümleri katılımcılarla buluşturdu.

Fuarlar hakkında açıklamalarda bulunan CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan, her iki fuarda da yoğun bir ilgiyle karşılaştıklarını söyledi.

Sarvan, “EIF Enerji Kongresi ve Fuarı’nda Platin Sponsor olarak katılım sağladık ve fuarda AR-GE çalışmaları sonucu geliştirdiğimiz ürünlerimizi sergiledik. Son teknoloji ile ürettiğimiz yenilikçi çalışmalarımızı katılımcılara sunduk. Fuarda mevcut ve potansiyel müşterilerimizle çeşitli görüşmeler yapma şansı da yakaladık. Ayrıca fuarda yeni ürünümüz lityum batarya kabinini de sergiledik. Ürünümüz 60 kWh lifepol batarya kimyasına sahip. 50 kW hybrid invertör çıkışlı bir kabin. İçerisinde klima ve yangın söndürme cihazı mevcut” dedi.

Fuarda dünyanın pek çok ülkesinden gelen ziyaretçilerle bir araya geldiklerini belirten Sarvan, 144 metrekarelik asma katlı stantları ile adeta göz kamaştırdıklarına dikkat çekti.

Go Green Türkiye Fuarı’na katılım sağladık

Hayata geçirdikleri CV Charging Vehicles markası ile de elektrikli araçlar şarj istasyonları sektöründe faaliyet gösterdiklerini dile getiren Sarvan, bu alanda son yıllarda kullanımı gün geçtikçe artan elektrikli araçlar için şarj istasyonu hizmeti verdiklerini söyledi.

Sarvan, “CV Charging Vehicles markamızla elektrikli araç şarj istasyonları ve istasyon ağı alanlarında detaylı çözümler sunuyoruz. Enerji sektöründeki bilgi, birikim ve tecrübelerimizi CV Charging Vehicles markası ile sürdürüyoruz. Bu alandaki fuarlarda da boy gösteriyoruz. Bu çerçevede Go Green Türkiye Fuarı’na katılım sağladık. Çalışmalarımızı fuarda katılımcılara yakından sunma imkanı bulduk ve gelişmeler hakkında detaylı bilgiler aktardık” diye konuştu.

Sarvan, elektrikli araç şarj istasyonu ile elektrikli araçların şarj ihtiyacını temiz ve sürdürülebilir bir şekilde sunmayı ve daha temiz bir dünyaya katkı sağlamayı hedeflediklerinin altını çizdi.

Sektörlerini ilgilendiren fuarlarda yer almaya devam edeceklerini belirten Sarvan, çalışmaya, üretmeye, yeni projeleri hayata geçirmeye, yerli ve milli üretim ile ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

Kaynak: (Enerjimagazin) - Enerjimagazin Editör: Şenol Ciğerli
Etiketler: CW Enerji, CV Charging Vehicles, go green
Yorumlar
Haber Yazılımı