SEDAŞ Modernize Edilen Gölcük Operasyon Merkezini Hizmete Açtı
Haber
28 Mart 2023 - Salı 23:59 Bu haber 6551 kez okundu
 
SEDAŞ Modernize Edilen Gölcük Operasyon Merkezini Hizmete Açtı
ELEKTRİK Haberi
SEDAŞ Modernize Edilen Gölcük Operasyon Merkezini Hizmete Açtı

Yenilikçi hamlelerle hizmet kalitesini ve müşteri deneyimini sürekli geliştirmeyi temel stratejisi olarak benimseyen SEDAŞ, yeni binası ile kurumsal ve operasyonel çalışmalarını modern teknolojiyle buluşturdu.

Sektörünün öncü şirketi Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ), kesintisiz sürdürdüğü altyapı yatırımlarına bir yenisini ilave etti. Yenilenen kurumsal yüzü ile hizmet vermeye başlayan SEDAŞ Gölcük Operasyon Merkezi, yeni deprem yönetmeliği kriterleri gözetilerek yapımı tamamlanan binasında, müşterileri için ferah ve teknolojik konseptiyle daha rahat bir ortam oluşturmaya ve müşteri memnuniyetini sağlamaya devam ediyor.

SEDAŞ Üst Yönetim Ekibinin katılımı ile açılışı yapılan binanın, çalışanlara daha konforlu ve işlevsel bir çalışma ortamı sağlamasının yanı sıra, müşterilere sunulan hizmet kalitesini de artırdığını belirten SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Dr. Necmi Odyakmaz, “Yeni binamız kurumsal operasyonel ihtiyaçlar değerlendirilerek oluşturulan bir konsept tasarım olarak hayata geçirilmiştir. Binamız operasyonlarımızın daha hızlı ve etkin yürütülmesinde kritik olanaklar sunacak ve iç iletişimimizi güçlendirerek müşteri memnuniyeti hedeflerimizde önemli bir ivme yakalamamızı sağlayacaktır” dedi.

Gölcük lokasyonunda yapımı tamamlanan 663 m2 kapalı alana sahip, müşteriler için kreatif dinlenme alanlarının ve müşteri otoparkının yer aldığı yeni Operasyon Merkezinde 57 çalışan hizmet veriyor.

Kaynak: (Enerjimagazin) - Enerjimagazin Editör: Mert Ciğerli
Etiketler: sedas, elektrik, enerji, gölcük
Yorumlar
Haber Yazılımı