Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Şadi Büyükkeçeci ELDER'e Veda Etti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Şadi Büyükkeçeci ELDER'e Veda Etti

Şadi Büyükkeçeci ELDER'e Veda Etti
ELDER Başkan Danışmanı ve Hukuk Müşaviri Av. Şadi Büyükkeçeci, görevinden ayrıldı
08.05.2021 / 12:12

Enerjimagazin-Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği (ELDER) Başkan Danışmanı ve Hukuk Müşaviri Av. Şadi Büyükkeçeci, görevinden ayrıldığını duyurdu. Büyükkeçeci, “Kariyerinde yeni bir sayfa açmak amacıyla” görevinden ayrıldığını ifade etti. ELDER’den yapılan açıklamada Büyükkeçeci'ye elektrik dağıtım sektörüne yaptığı katkılar ve görevinde göstermiş olduğu samimi ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür edilerek, “başarılarının devamını dileriz.” denildi.


ELDER2den ayrılmasına ilişkin açıklama yapan Büyükkeçeci, “2012 yılından bugüne kadar Başkan Danışmanı ve Hukuk Müşaviri olarak görev yaptığım, Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği (ELDER)den Enerji sektörü ve Hukuku alanında yeni çalışmalar yapmak kariyerimde yeni bir sayfa açmak amacıyla bugün itibariyle ayrılmış bulunmaktayım. Bugüne kadar bana destek olan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.


ELDER’den yapılan açıklamada ise; “2002-2012 yılları arasında KCETAŞ Genel Müdürü, 2009-2012 yılları arasında ELDER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, 2012 yılından bu yana da ELDER Hukuk Müşaviri olarak görev yapan Sayın Av. Şadi Büyükkeçeci, kariyerinde yeni bir sayfa açmak üzere 1 Mayıs itibariyle görevinden ayrılmış bulunmaktadır.

Elektrik dağıtım sektörünün özelleştirilmesinden bugüne kadar gerek sektör gerekse tüketiciler nezdinde değerli çalışmalara imza atan Sayın Büyükkeçeci elektrik piyasasının gelişimine önemli katkılar sunmuştur. Sayın Av. Şadi Büyükkeçeci'ye elektrik dağıtım sektörüne yaptığı katkılar ve görevinde göstermiş olduğu samimi ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.” ifadelerine yer verildi.


Bu haber toplam 371 defa okundu


YAZARLAR