Enerji Bakanlığından Sözleşmeli Personel Alımı Duyurusu
Haber
19 Mayıs 2023 - Cuma 12:50 Bu haber 11091 kez okundu
 
Enerji Bakanlığından Sözleşmeli Personel Alımı Duyurusu
GÜNDEM Haberi
Enerji Bakanlığından Sözleşmeli Personel Alımı Duyurusu

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, 01 Mart 2023 ile 15 Mart 2023 tarihleri arasında başvuruları gerçekleştirilen, 657 sayılı kanunun 4/B statüsünde istihdam edilmek üzere Sözleşmeli Personel alımında belirtilen pozisyonlara yerleştirme yapılmak üzere çağrılan yedek adaylara ilişkin listeyi açıkladı. Listeye ulaşmak için tıklayınız.

Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, yedek adayların atamalarının yapılabilmesi için 02 Haziran 2023 Cuma günü mesai saati bitimine kadar aşağıda belirtilen belgeler ile birlikte Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekiyor.

İstenen Belgeler Şu Şekilde:

1. Dilekçe
2. 4 adet renkli vesikalık fotoğraf (4,5 x 6 ebadında, Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Çalışan Personelin Kılık ve Kıyafetine Dair Yönetmeliğe uygun.)
3. T.C. Kimlik Kartı (Fotokopisi Bakanlığımızca tasdik edilerek aslı iade edilecektir.)
4. Mal Bildirim Formu (Form bilgisayarda veya elle doldurulup, tek sayfa olacak şekilde önlü-arkalı çıkarılarak ıslak imzalı olarak getirilecektir.)
5. Adli Sicil Belgesi (e-Devlet üzerinden barkodlu belge alınabilir.)
6. Ortaöğretim Diploması (Fotokopisi Bakanlığımızca tasdik edilerek aslı iade edilecektir.)
7. Askerlik Durum Belgesi (e-Devlet üzerinden barkodlu belge alınabilir.) Ancak askerlik görevini tamamlamış adayların ayrıca terhis belgesini eklemesi gerekmektedir. (Erkek adaylar için)
8. Sosyal Güvenlik Kayıt Belgesi (e-Devlet üzerinden barkodlu belge alınacaktır.) (Emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almadığına ilişkin)
9. Kamuda görev yapan/yapmış olan adayların ilgili kurum tarafından düzenlenen statüsünü ve unvanını gösterir hizmet belgesi (işçi, memur, sözleşmeli, ek ders ücretli vb.)
10. SGK Hizmet Dökümü Belgesi (e-Devlet üzerinden barkodlu belge alınacaktır.)
11. KPSS sonuç belgesi (e-Devlet üzerinden barkodlu belge alınacaktır.)
12. Sağlık Kurulu Raporu "Temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmadığını" gösteren heyet raporu almaları gerekmektedir. (Tam teşekküllü Devlet veya Üniversite Hastanelerinden alınması gerekmektedir.)
13. Yüksekte Çalışma Sağlık Raporu (Sağlık Bakanlığı’nın uygun gördüğü tüm sağlık kurumlarından alınabilir.)

Kaynak: (Enerjimagazin) - Enerjimagazin Editör: Şenol Ciğerli
Etiketler: enerji, elektrik, sözleşmeli personel,
Yorumlar
Haber Yazılımı