Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Orhan KALDIRIM TEİAŞ Genel Müdürlüğü Görevine Atandı
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Orhan KALDIRIM TEİAŞ Genel Müdürlüğü Görevine Atandı

Orhan KALDIRIM TEİAŞ Genel Müdürlüğü Görevine Atandı
TEİAŞ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürlüğü görevine vekaleten Orhan KALDIRIM atandı.
13.06.2018 / 09:19

Enerjimagazin-Türkiye Elektrik İletim A.Ş (TEİAŞ) Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Genel Müdürlüğü görevine vekaleten Orhan KALDIRIM atandı.


TEİAŞ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Abdullah ATALAY’ın dün emekliye ayrılmasının ardından yerine atanan isim belli oldu. ATALAY’dan boşalan TEİAŞ Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Genel Müdürlüğü görevine TEİAŞ Genel Müdür Yardımcısı Orhan KALDIRIM atandı.


KALDIRIM, 1974 yılında Bayburt’ta doğdu.1994 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik mühendisliği bölümünü, 2006 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi İşletme (MBA) bölümünü bitirdi.


1997 -2015 yılları arasında Boğaziçi EDAŞ'ta Mühendis, Başmühendis, Müdür Yardımcısı, İşletme Müdürü, Genel Müdür Yardımcısı, Sistem İşletme Direktörü olarak görev yapan KALDIRIM, 2015-2017 yılları arasında TEDAŞ'ta sırasıyla; Sistem İşletme Daire Başkanı, Yatırımlar İzleme Daire Başakanı ve Genel Müdür Yardımcısı olarak çalıştı.


2017 Kasım ayından itibaren TEİAŞ Genel Müdür Yardımcısı olarak atandığı görevine devam eden KALDIRIM, bugün itibarıyle TEİAŞ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür (V) olarak atandı.


www.enerjimagazin.com ailesi olarak TEİAŞ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürlüğü görevine atanan sayın Orhan KALDIRIM’a yeni görevinde üstün başarılar dileriz.


Bu haber toplam 13144 defa okundu


YAZARLAR