Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Limak Uludağ Elektrik’ten Sevgililer Günü Hediyesi
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Limak Uludağ Elektrik’ten Sevgililer Günü Hediyesi

Limak Uludağ Elektrik’ten Sevgililer Günü Hediyesi
Türkiye’de 66 şehirde müşterisi bulunan Limak Uludağ Elektrik; sevgililer gününü unutmadı.
12.02.2018 / 10:31

Enerjimagazin-Yaklaşık 3 milyon abonesiyle Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da görevli tedarik şirketi olarak enerji sektöründe hizmet veren ve Türkiye’de 66 şehirde müşterisi bulunan Limak Uludağ Elektrik; sevgililer gününü unutmadı.


Enerji sektörünün öncü firması Limak Uludağ Elektrik; sevgisini en iyi anlatan 10 çifte; 14 Şubat Sevgililer Günü’nde akşam yemeği kazanma fırsatı sunuyor. Sosyal medya üzerinden #EnerjimSensin etiketiyle sevgisini fotoğraf, video, söz veya şiir ile en güzel şekilde anlatan 10 çift baş başa yemek yeme imkanı bulacak. Paylaşıma Türkiye’nin her yerinden katılım sağlanabilecek. Şanslı 10 çift kura ile belirlenecek. Ancak 18 yaşından küçüklerin paylaşımları değerlendirilmeyecek. Son katılım tarihi 12 Şubat 2018 saat:18.00. Kazananların isimleri www.limakuludag.com.tr resmi internet sayfasında duyurulacak.  


Bu haber toplam 1593 defa okundu


YAZARLAR