Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - AYDEM İstihdamını En Çok Artıran Şirket Oldu!
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

AYDEM İstihdamını En Çok Artıran Şirket Oldu!

AYDEM İstihdamını En Çok Artıran Şirket Oldu!
Aydem/Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş. "İstihdamını En Çok Artıran Şirketler'' kategorisinde 1. seçildi.
23.12.2015 / 08:43

Enerjimagazin-Capital Dergisi tarafından bu yıl 18.'si düzenlenen "Capital500 Türkiye'nin En Büyük 500 Özel Şirketi" konulu araştırma da Aydem, "İstihdamını En Çok Artıran Şirketler" arasında birinci oldu.

Capital Dergisi'nin "Türkiye'nin En Büyük 500 Özel Şirketi" araştırmasında, Aydem/Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş. "İstihdamını En Çok Artıran Şirketler'' kategorisinde 1. seçildi. Aydem/Gediz'in Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Saldanlı' ya ödülü İstanbul'da düzenlenen törenle verildi.

Toplamda 8 dalda 24 ödül verilen törende Aydem, "İstihdamını En Çok Artıran Şirketler" arasında birinci oldu. Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Saldanlı konu hakkında "Sürdürülebilir başarıyı, değerli çalışanlarımızdan aldığımız enerji ile sağlıyoruz. Bereket Grubu olarak enerji sektöründe üretim ve istihdama büyük önem veriyoruz. Bu bağlamda 500 şirket arasında istihdam artışında birinci olmamız gurur verici." şeklinde açıklamada bulundu.

Araştırma da bu yıl da şirketler ciro, kârlılık, ihracat ve istihdam rakamlarına göre değerlendirildi. İzmir, Manisa, Aydın, Muğla ve Denizli illerinde Elektrik Perakende Satış A.Ş olarak faaliyet gösteren Aydem/Gediz, 500 şirket arasında istihdamını en çok artıran şirket oldu.


Bu haber toplam 2000 defa okundu


YAZARLAR