Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Enerji Bakanlığı'ndan Flaş Görevden Alma ve Atamalar
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Enerji Bakanlığı'ndan Flaş Görevden Alma ve Atamalar

Enerji Bakanlığı'ndan Flaş Görevden Alma ve Atamalar
MTA Genel Müdürlüğü ve MİGEM'de üst düzey pozisyonlara atamalar ve görevden alma yapıldı.
29.06.2017 / 15:15

Enerjimagazin-Maden Tetkik ve Arama Genel Müdür Yardımcıları Hayrullah Dağıstan ve Bülent Kalı ile MTA Batı Karadeniz (Zonguldak) Bölge Müdürü İsmail CEBECİ başka bir göreve atanmak üzere görevlerinden alınırken; MTA Orta Anadolu II. (Konya) Bölge Müdürü Cevat GENÇ ve Sivas Bölge Müdürü Dr. Muhammet Emrah AYAZ MTA Genel Müdür Yardımcısı olarak atandılar. Açık bulunan Maden İşleri Genel Müdür Yardımcılığına da Yinal YAĞAN atandı.


Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığına bağlı Maden Tetkik ve Arama (MTA) Genel Müdürlüğü ve Maden İşleri Genel Müdürlüğünde (MİGEM) üst düzey pozisyonlara atamalar ve görevden alma yapıldı.


Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığının söz konusu atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.


Buna göre; Maden Tetkik ve Arama Genel Müdür Yardımcısı Hayrullah DAĞISTAN başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.Bu suretle boşalan olan 1 inci derece kadrolu ve +3600 ek göstergeli Maden Tetkik ve Arama Genel Müdür Yardımcılığına, Orta Anadolu II. (Konya) Bölge Müdürü Cevat GENÇ atandı.


Maden Tetkik ve Arama Genel Müdür Yardımcısı Bülent KALI başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı. Bu suretle boşalan 1 inci derece kadrolu ve +3600 ek göstergeli Maden Tetkik ve Arama Genel Müdür Yardımcılığına, Orta Anadolu I inci (Sivas) Bölge Müdürü Dr. Muhammet Emrah AYAZ atandı.


Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü Batı Karadeniz (Zonguldak) Bölge Müdürü İsmail CEBECİ başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı. Bu suretle boşalacak olan 1 inci derece kadrolu ve +3000 ek göstergeli Batı Karadeniz (Zonguldak) Bölge Müdürlüğüne Abdülkadir YILMAZ atandı


Açık bulunan 1 inci derece kadrolu ve +3000 ek göstergeli Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü Doğu Akdeniz (Adana) Bölge Müdürlüğüne, Doğu Anadolu (Van) Bölge Müdürü Ali AYDIN atandı.


Açık bulunan 1 inci derece kadrolu ve +3600 ek göstergeli Maden İşleri Genel Müdür Yardımcılığına Yinal YAĞAN atandı.


Bu haber toplam 4189 defa okundu


YAZARLAR